وزیر بهداشت: به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت

به گزارش کنفرانس هکا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت.

وزیر بهداشت: به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سعید نمکی در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان سوانح و سوختگی با ابراز به اینکه کوشش ما بر این است که کرمانشاه به عنوان قطب ارجاع بیماران خاص، صعب العلاج و قطب توریسم سلامت غرب کشور مطرح گردد گفت: بیمارستان سوختگی کرمانشاه یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است که با بهترین متخصص ها خدمات رسانی به بیماران ارائه می دهد.

وی با اشاره به اینکه از دیرباز بسیاری از بیماران سایر استان های غربی کشور برای مداوا به کرمانشاه مراجعه نموده اند اعلام کرد: بیمارستان سوختگی یکی از بخش های مجهز است که در این مرکز رسیدگی به بیماران سوختگی از صفر تا خاتمه درمان انجام می گردد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با یادآوری اینکه قبل از افتتاح بیمارستان سوختگی این کمبود در غرب کشور احساس شده بود، مطرح کرد: موارد سوختگی در غرب کشور از فراوانی بیشتری برخوردار است که در حال حاضر با آموزش های مختلف شمار بیماران سوختگی در این منطقه رو به کاهش است.

نمکی با تصریح به اینکه بخش های رادیوتراپی و سرطان موقعیت خوبی را برای حوزه درمان استان کرمانشاه به وجود آورده است اضافه نمود: راه اندازی بیمارستان جامع سرطان با 120 تخت در اولویت برنامه های مسئولان در این استان واقع شده است.

وی با بیان اینکه نظام سلامت نسبت به 30 سال گذشته متحول شده است اعلام نمود: افسران سلامت در خط مقدم خدمت به مردم هستند و به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت.

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7268

به "وزیر بهداشت: به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بهداشت: به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید