وزارت خارجه حامی راهبرد فشار حداکثری ترامپ بر ایران است

به گزارش کنفرانس هکا، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در گفت وگویی به هماهنگی این وزارتخانه با کاخ سفید جهت اعمال فشار حداکثری بر ایران اشاره نمود.

وزارت خارجه حامی راهبرد فشار حداکثری ترامپ بر ایران است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک مقام وزارت خارجه آمریکا به کوشش دولت این کشور و هماهنگی وزارت خارجه ایالات متحده با کاخ سفید در اعمال فشار حداکثری بر ایران اشاره نمود.

یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه ای کوتاه به شبکه خبری سی ان ان گفت: راهبرد رسانه ای وزارت خارجه آمریکا در زمینه ایران، حمایت از راهبرد کلی ترامپ است.

وی در ادامه اضافه نمود: راهبرد دولت ترامپ اعمال فشار حداکثری بر رژیم ایران به حدی است که رفتار زیان آور این کشور تغییر کند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بخش دیگر این سخنان در حالی مدعی حمایت دولت ترامپ از مردم ایران شد که کاخ سفید تاکنون ظالمانه ترین تحریم ها را علیه ایران اعمال نموده است.

به نوشته سی ان ان، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حالی مدعی هماهنگی با کاخ سفید در زمینه ایران شده که زمزمه هایی از مخالفت ها بین مقام های سیاسی و دیپلمات های کارکشته وزارت خارجه در زمینه غیر مفید بودن و نتیجه معکوس داشتن روینمودهای ترامپ علیه ایران بروز نموده و دیپلمات ها بر این باورند که روینمودهای کنونی ترامپ علیه ایران نتیجه بخش نیست.

بر اساس این گزارش، دونالد ترامپ اردیبهشت گذشته در حالی بطور یکجانبه از توافق هسته ای با ایران خارج شد که آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش های فصلی خود بارها پایبندی ایران به این توافق را تایید نموده است.

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز (آدینه) 22 فوریه در چهاردهمین گزارش خود در مورد راستی آزمایی اجرای برجام، پایبندی جمهوری اسلامی ایران به این توافق را تایید کرد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2017

به "وزارت خارجه حامی راهبرد فشار حداکثری ترامپ بر ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت خارجه حامی راهبرد فشار حداکثری ترامپ بر ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید