واگذاری تلفن ثابت توسط شرکت های FCP در استان قزوین

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین از واگذاری تلفن ثابت توسط شرکت های FCP اطلاع داد و این قابلیت را تشریح کرد.

واگذاری تلفن ثابت توسط شرکت های FCP در استان قزوین

به گزارش یوسف رضایی نیک، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در بازدید از اداره کل ارتباطات زیرساخت قزوین با اشاره به 11 شرکت جدید ارتباطات ثابت (FCP) که از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پروانه فعالیت گرفته اند، گفت: هرچند این شرکت ها پیش از این تنها خدمات دسترسی به اینترنت را ارائه می دادند، ولی با مجوز جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از این پس می توانند در کنار مخابرات خدمات تلفن ثابت را به مشترکین عرضه نمایند و در حال حاضر چند شرکت در حال ارائه این خدمات هستند.

رضایی نیک، نحوه واگذاری تلفن ثابت با شماره های جدید در کنار شرکت مخابرات را تشریح کرد و اضافه نمود: برای ارائه تلفن ثابت و خدمات جانبی آن، مانند مخابرات از کد 028 استان قزوین و پیش شماره های اختصاصی هر شرکت و همچنین تعرفه های مصوب برای تلفن ثابت شهری و روستایی استفاده می گردد.

وی اضافه نمود: ساختار فنی ارائه تلفن ثابت در این سرویس بر مبنای IP است و مشترکان با هر تجهیزاتی که بخواهند، حتی نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود می توانند از این بستر استفاده نمایند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین در انتها توضیح داد: در مدل خانگی هم از مودم های ساده ای استفاده می گردد تا مشترکان هم از تلفن ثابت و هم از اینترنت به صورت هم زمان استفاده نمایند.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1777

به "واگذاری تلفن ثابت توسط شرکت های FCP در استان قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری تلفن ثابت توسط شرکت های FCP در استان قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید