واکنش وزیر آموزش و پرورش به استخدام پیمانی دانشجویان ورودی 97

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، پیش از این در بخشنامه ای که با امضای وزیر آموزش وپرورش با موضوع ارسال فهرست پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی مربوط به آزمون سال 97 صادر شده، استخدام ورودی های سال 97 به صورت پیمانی قید شده بود. استناد این موضوع به نامه مورخ 28 آذر 97 سازمان اداری و استخدامی کشور مربوط است که براساس آن دانشجو معلمانی که در اجرای مجوز مورخ 30 تیر 97 سازمان مذکور به استخدام در می آیند استخدام آنها پیمانی خواهد بود.

واکنش وزیر آموزش و پرورش به استخدام پیمانی دانشجویان ورودی 97

در همین باره سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در واکنش به نقدها دانشجومعلمان نسبت به تغییر وضعیت استخدامی از رسمی آزمایشی به پیمانی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: درخصوص دغدغه بعضی دانشجومعلمان عزیز جدیدالورود، ضمن پیگیری برای برطرف نگرانی ها، از معاون اقتصادی اداری وزارت خانه خواسته ام دلایل و نتایج پیگیری این موضوع را به اطلاع همکاران جوانم برساند.

او همچنین در پیغام دیگری و در پاسخ به یکی از مخاطبان نوشت: چون مذاکره اینجانب با رئیس محترم سازمان امور اداری و استخدامی طولانی شده بود و به اتفاق نظر نرسید، با نزدیک شدن به خاتمه سال اقتصادی احتمال تضییع حقوق 6 ماهه همکاران جوانم وجود داشت؛ لذا برای برطرف این خطر فعلا احکام به صورت پیمانی صادر شد تا موضوع در سال آینده ادامه و احکام تصحیح گردد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

tafreh.ir: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1708

به "واکنش وزیر آموزش و پرورش به استخدام پیمانی دانشجویان ورودی 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر آموزش و پرورش به استخدام پیمانی دانشجویان ورودی 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید