واکنش مدیر دفتر موسیقی ارشاد به حواشی دو خواننده پاپ

به گزارش کنفرانس هکا، علی ترابی مدیر دفتر موسیقی درباره تک خوانی زن در کنسرت حمید عسگری و تصمیم گیری دفتر موسیقی در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.

واکنش مدیر دفتر موسیقی ارشاد به حواشی دو خواننده پاپ

به گزارش خبرنگار ، علی ترابی مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص حواشی اخیر دو خواننده پاپ درباره اجرای پلی بک مسعود صابری و تک خوانی یک زن در کنسرت حمید عسگری گفت:ما سریع اعلام موضع نمی کنیم بطوریکه برای مهدی یراحی 24 ساعت زمان گذاشتیم و موضوع را آنالیز کردیم.

وی با بیان اینکه برای کنسرت حمید عسگری هم پس از 72 ساعت جوابیه دادیم،گفت: ما باید پاسخی برای افکار عمومی داشته باشیم از این رو کار ها دقیق آنالیز می گردد.

ترابی ادامه داد: حدود دو ماه جمع بندی های ما در موضوع اجرای پلی بک یک خواننده طول کشید تا جای تردید باقی نماند. در بسیاری از موارد که رسانه ها در جریان نیستند، با صحبت تلفنی ما موضوعات را حل کردیم چرا که برخورد ما چکشی نیست.

مدیر دفتر موسیقی ادامه داد:ما با مدیران موسسات صحبت کردیم و بخشی از مسائل را رفع کردیم تا مسئله گسترده نگردد، اما در بعضی موارد مشکل حل نمی گردد مگر اینکه به آن دامن زده گردد. باید تاکید کنم که رویکرد ما در دفتر موسیقی برخورد چکشی نیست.

وی درباره کنسرت حمید عسگری بیان نمود: ناظر ما در سالن حضور داشت و آنالیز ما احتیاج به فیلم نداشت؛ ضمناً فیلم هایی که منتشر شد، گویای همه چیز است.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1821

به "واکنش مدیر دفتر موسیقی ارشاد به حواشی دو خواننده پاپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیر دفتر موسیقی ارشاد به حواشی دو خواننده پاپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید