واکنش فرکی به جانشینی مجیدی در تیم ملی امید

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی تیم فوتبال پیکان به شایعه حضورش در تیم ملی امید واکنش نشان داد.

واکنش فرکی به جانشینی مجیدی در تیم ملی امید

به گزارش خبرنگاران، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری بعد از شکست 3 بر 2 تیمش برابر نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: آن روی فوتبال امروز یک بار دیگر خودش را نشان داد. قانونی که می گوید اگر گل نزنی می خوری، در مورد ما صدق کرد. از شکست امروز خیلی ناراحت هستم. حق ما شکست نبود. ما آمده بودیم که در این بازی برنده شویم و اولین شکست نفت را رقم بزنیم اما این بازی به اولین پیروزی نفت تبدیل شد.

او ادامه داد: ما این پیروزی را به نفت مسجد سلیمان تقدیم کردیم. روی حریف شناخت داشتیم. به اهدافی را که در خط حمله دنبال می کردیم رسیدیم و دو بار هم در بازی جلو افتادیم. برای بار سوم می توانستیم باز هم جلو بیفتیم و برنده شویم که متاسفانه از فرصت مان استفاده نکردیم. همین موضوع باعث شد که حریف از یک اشتباه ما استفاده کرد و گل سوم را زد و زمان برای جبران وجود نداشت.

فرکی اضافه کرد: ما امروز به خاطر عملکرد خودمان شکست خوردیم. در مجموع 5 توپ روی دروازه ما نیامد که سه گل خوردیم. اما در مقابل ما دو گل حساب شده و روی تاکتیک هایی که کار کرده بودیم به ثمر رساندیم. باز هم می توانستیم این کار را تکرار کنیم. به تیم حریف و تارتار تبریک می گویم. در 5 بازی گذشته، نفت برابر تیم های مدعی نسبت به بازی اش با ما شانس های بیشتری داشت. امیدواریم در ادامه این زنگ هشداری برای تیم ما باشد. ما همیشه به تیم تاکید داریم که سعی کنیم در انتها و ابتدای هر نیمه تمرکز بالایی برای گل زدن و گل نخوردن داشته باشیم. ما در وقت های اضافه هر دو نیمه گل خوردیم.

سرمربی پیکان در مورد سرمربی گری تیم ملی امید هم گفت: با من صحبتی نشده است.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6174

به "واکنش فرکی به جانشینی مجیدی در تیم ملی امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فرکی به جانشینی مجیدی در تیم ملی امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید