واکنش سرپرست تیم ملی کشتی آزاد به یک انتخاب بحث برانگیز

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، ترکیب تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به رقابتهای دنیای 2018 مجارستان در حالی روز گذشته از سوی شورای فنی اعلام شد که انتخاب امیرحسین مقصودی نایب قهرمان جوانان دنیا در وزن 65 کیلوگرم با برخی نقدها روبرو شد.

واکنش سرپرست تیم ملی کشتی آزاد به یک انتخاب بحث برانگیز

در همین راستا هادی حبیبی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد به خبرنگاران گفت: در بحث انتخاب مقصودی در وزن 65 کیلوگرم تنها کسی که حق مطرح کردن انتقاد یا توضیح خواستن را دارد، حسن مرادقلی است که نفر اول رقابتهای انتخابی تیم ملی گردیده است. در نتیجه هیچکس دیگری نمی تواند به اندازه او نسبت به این انتخاب به بحث بپردازد. به هر حال کادر فنی با مجموعه ای از عوامل و فاکتورها دست به انتخاب نفرات تیم ملی زده که از این بین باید به عملکرد درون اردویی و کارنامه حضور موفق در مسابقات بین المللی اشاره نمود.

وی توضیح داد: مرادقلی هم در اردوهای قبلی به تمرینات دعوت شد اما بنا به دلایلی نیامد. او در تورنمنت بین المللی هم نتیجه خوبی نگرفت که تمام این مسایل کاملا تحت نظر و دقت اعضای شورای فنی قرار داشت.

حبیبی ادامه داد: در این بین نفراتی مثل مهران نصیری نباید توقع حضور در این وزن را داشته باشند چراکه نصیری در بازیهای آسیایی عملکرد ضعیفی داشت و در تمرینات اردوی تیم ملی هم عملکرد قابل توجهی نداشت. البته بارها به او تذکر داده شد اما وی به آن شرایط جسمی و روحی مطلوب نرسید و در نهایت از سوی کادر فنی خط خورد. ضمن اینکه او نفر دوم رقابتهای انتخابی تیم ملی است و به هر حال از این نظر هم نمی تواند مثل حسن مرادقلی مدعی گردد.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در ادامه به امیرحسین مقصودی هم اشاره نمود و گفت: مقصودی به تازگی نایب قهرمان رقابتهای جوانان دنیا شد و با توجه به نحوه کشتی های او و همچنین تمریناتش در اردوهای تیم ملی نشان داده یک کشتی گیر جنگنده و آینده دار در این وزن و حتی وزنی بالاتر است.

وی در خاتمه گفت: تیم ملی کشتی به نفراتی احتیاج دارد که جنگنده باشند و با تمام وجود با حریفان مبارزه نمایند. شورای فنی و مربیان کادر فنی بارها به این نکته اشاره نموده اند که اگر یک کشتی گیر تا آخرین لحظه بجنگد و مردانه مبارزه کند، حتی اگر ببازد هم جای هیچ انتقادی به او نیست.

به گزارش خبرنگاران، ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای دنیای مجارستان به توضیح زیر است:

57 کیلوگرم: رضا اطری

61 کیلوگرم: باقر یخکشی

65 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی

70 کیلوگرم: یونس امامی

74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی

79 کیلوگرم :عزت اله اکبری

86 کیلوگرم: حسن یزدانی

92 کیلوگرم : علیرضا کریمی

97 کیلوگرم: مجتبی گلیج

125 کیلوگرم: پرویز هادی

رقابتهای دنیای کشتی آزاد و فرنگی در روزهای 28 مهر تا 6 آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می گردد.

parmisfun.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 845

به "واکنش سرپرست تیم ملی کشتی آزاد به یک انتخاب بحث برانگیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سرپرست تیم ملی کشتی آزاد به یک انتخاب بحث برانگیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید