واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشگاه شریف

به گزارش کنفرانس هکا، معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به شروع واکسیناسیون دانشجویان از روز گذشته گفت: واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی طی 6 روز انجام می گردد.

واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشگاه شریف

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، عمادالدین فاطمی زاده با اعلام اینکه واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه از روز گذشته آغاز شده و تا خاتمه روز پنجشنبه این هفته ادامه دارد، گفت: اطلاع رسانی برای ثبت نام به وسیله تمام مجاری اطلاع رسانی دانشگاه و بعلاوه ایمیل دانشجویی انجام گرفته و ثبت نام دانشجویان از روز چهارشنبه گذشته آغاز شد.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه دانشجویان می توانند به وسیله ورود به سامانه آموزش با انتخاب زمان مورد نظر نوبت تزریق واکسن را دریافت نمایند، اعلام کرد: در حال حاضر تزریق واکسن برای دانشجویان ساکن استان های تهران و البرز آغاز شده و اسامی دیگر دانشجویان در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت شده است. بر این اساس، با توجه به مخاطرات سفر، دانشجویان ساکن دیگر شهر ها می توانند پس از ثبت نام نسبت به انجام واکسیناسیون در شهر محل سکونت خود اقدام نمایند.

فاطمی زاده در ادامه اضافه نمود: واکسیناسیون طی 6 روز انجام می گردد، به این ترتیب که 3 روز ابتدایی هفته دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی و 3 روز خاتمهی دانشجویان مقطع کارشناسی واکسینه می شوند.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از تزریق روزانه 900 دوز واکسن در دانشگاه اطلاع داد و گفت: واکسیناسیون از ساعت 9 صبح آغاز می گردد و تا ساعت 16 ادامه دارد. با توجه به ثبت نام دانشجویان پیش بینی می گردد روز های شنبه و سه شنبه شلوغ ترین روز ها برای تزریق باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 12831

به "واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشگاه شریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشگاه شریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید