هند 180 هزار نظامی دیگر به کشمیر اعزام کرد

به گزارش کنفرانس هکا، در حالی که 46 روز از حبس خانگی مردم کشمیر توسط نظامیان هندی می گذرد دولت دهلی نو 180 هزار نظامی دیگر به این منطقه اعزام کرد.

هند 180 هزار نظامی دیگر به کشمیر اعزام کرد

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از داون نیوز، دولت دهلی نو در تازه ترین اقدام خود علیه مردم کشمیر 180 هزار نیروی نظامی به این منطقه اعزام کرد.

به این ترتیب تعداد رسمی نیروهای نظامی که در کشمیر حضور دارند و حکومت نظامی منطقه را مدیریت می کنند به یک میلیون و 80 هزار نفر رسیده است.

گزارش ها حاکی است علی رغم دستور صریح دادگاه عالی هند مبنی بر لغو حکومت نظامی و آزاد شدن مردم از حبس خانگی اجباری دولت و نظامیان هندی هنوز هم حکومت نظامی را در منطقه ادامه می دهند.

از زمان آغاز حکومت نظامی در کشمیر تاکنون 46 روز می گذرد و در این مدت دولت هند حداقل 6 هزار نفر از آزادی خواهان و مردم منطقه را به بهانه های مختلف دستگیر کرده که بین آنها بیش از 200 سیاستمدار نیز حضور دارند.

مردم منطقه با کمبود شدید دارو و مواد غذایی روبرو هستند و روزانه تعدادی از بیماران به دلیل نرسیدن مواد غذایی و دارویی جان خود را از دست می دهند.

گفتنی است علی رغم وجود حکومت نظامی سنگین و استفاده نیروهای هندی از تفنگ های ساچمه ای و گاز اشک آور روزانه حداقل 20 تظاهرات بزرگ در منطقه علیه اشغال گری هند انجام می شود.

هند طی 3 دهه اخیر 100 هزار نفر را در کشمیر کشته و باعث مفقود الاثر شدن 10 هزار نفر دیگر شده است.

.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5734

به "هند 180 هزار نظامی دیگر به کشمیر اعزام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هند 180 هزار نظامی دیگر به کشمیر اعزام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید