هشدار؛ کرونا ممکن است در تابستان از بین نرود

به گزارش کنفرانس هکا، یک مقام سازمان جهانی بهداشت هشدار داد همه کشورها باید ریشه کن کردن ویروس کرونا را در اولویت نخست خود قرار دهند، زیرا هیچ گونه شواهدی مبنی بر از رفتن این ویروس مانند ویروس آنفلوآنزا در تابستان در دست نیست.

هشدار؛ کرونا ممکن است در تابستان از بین نرود

به گزارش خبرنگاران، ایرنا به نقل از رسانه های چین نوشت: مایکل رایان، مدیر اجرایی برنامه فوریت های بهداشتی سازمان جهانی بهداشت، بیان نمود: این یک امید واهی است که این ویروس در تابستان از بین خواهد رفت.

این مقام سازمان جهانی بهداشت از همه کشورها خواست که بر آنچه می توانند انجام دهند تمرکز کنند و منتظر پایان طبیعی این ویروس نباشند.

او همچنین گفت: رفتار و عملکرد ویروس کرونا در شرایط آب وهوایی متفاوت ناشناخته است.

این مقام سازمان جهانی بهداشت همچنین از افزایش تعداد موارد جدید در کشورهایی که درآمد کم و سیستم پزشکی ضعیف دارند ابراز نگرانی شدید کرد.

رایان همچنین با اشاره به محدود کردن ورود اتباع ژاپن و کره جنوبی به کشورهای یکدیگر، این شرایط را یک بحران سیاسی توصیف کرد و از کشورها خواست این محدودیت ها را کنار بگذارند، زیرا این نوع محدودیت ها کمکی به اصل موضوع نمی کند.

اظهارات این مقام سازمان جهانی بهداشت در شرایطی است که موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان از 100 هزار مورد بیشتر شده است.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9094

به "هشدار؛ کرونا ممکن است در تابستان از بین نرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار؛ کرونا ممکن است در تابستان از بین نرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید