نوکیا با ما خداحافظی نمی کند!

به گزارش کنفرانس هکا، برند HMD در بیانیه ای مطبوعاتی ضمن تکذیب شایعه ها گفت که به فراوری گوشی های نوکیا ادامه می دهد.

نوکیا با ما خداحافظی نمی کند!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، HMD Global برندی است که در سال های اخیر مشغول فراوری گوشی نوکیا بوده است. این شرکت در بیانیه ای مطبوعاتی از ری برند گسترده اطلاع داد و گفت ازاین پس عبارت HMD مخفف Human Mobile Devices خواهد بود.

براساس گزارش زومیت، در هفته های اخیر، گفته می شد HMD می خواهد در سال 2024 صرفاً گوشی هایی با برند اختصاصی خودش عرضه کند تا خاتمه رسمی نوکیا در بازار موبایل رقم بخورد. بااین حال، بیانیه مطبوعاتی نو HMD به صراحت اعلام می نماید دستگاه نمادین نوکیا در راه است. بدین ترتیب، فعلاً نوکیا از بازار موبایل خارج نمی گردد. در بیانیه مطبوعاتی اچ ام دی، 14 بار به نام نوکیا اشاره شده است.

در بیانیه HMD، آمده است که سال جاری شاهد عرضه دستگاه هایی اورجینال با برند این شرکت خواهیم بود و کوشش برای فراوری گوشی با برند نوکیا نیز ادامه خواهد یافت. HMD می خواهد دستگاه هایی بسازد که ارزان، زیبا، خواستنی و تعمیرپذیر هستند.

تابستان سال جاری، HMD قرار است موبایلی را عرضه کند که مراحل موردنیاز برای تعمیر نمایشگرش به طرز چشمگیری کمتر از سایر گوشی ها خواهد بود. این شرکت سال گذشته میلادی گوشی نوکیا G22 را با تمرکز ویژه بر تعمیرپذیری عرضه کرد.

فعلاً اطلاعات دقیقی از مدل نو گوشی نوکیا نمی دانیم. قیمت گوشی نوکیا در سال های اخیر همیشه در سطح منطقی بوده است؛ به همین علت، انتظار داریم قیمت گوشی نو این برند نیز ارزان باشد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 اسفند 1402 بروزرسانی: 6 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15423

به "نوکیا با ما خداحافظی نمی کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوکیا با ما خداحافظی نمی کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید