نوری: ترکمان مجبور است برگردد ، در بستن قرارداد دقت لازم را نکرده اند

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/بوشهر مربی پارس جنوبی جم گفت: مهدی ترکمان از آقای چراغی، سرپرست تیم اجازه گرفتند که بروند تهران و یک روزه برگردند اما متاسفانه رفتند و دیگر برنگشتند و قرارداد را یکطرفه فسخ نموده اند.

نوری: ترکمان مجبور است برگردد ، در بستن قرارداد دقت لازم را نکرده اند

مهدی نوری در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال پیکان مطرح نمود: در خصوص بازی فردا چون من 5-4 سال بازیکن پیکان بوده ام ساختار کلی این باشگاه را از لحاظ اداری و فنی می شناسم.

وی افزود: مربی پیکان قبلا مربی خودم بوده است و از لحاظ فنی و شخصیتی بسیار خوب هستند. از لحاظ فنی این تیم، صرف نظر از صندلی آن در جدول تیم بسیار خوبی است. چند فیلم از بازی های پیکان دیده ایم و روی آن کار نموده ایم.

مربی تیم پارس جنوبی جم در خصوص پرداخت بازیکنان بیان نمود: در خصوص این مسائل من نباید صحبت کنم و باشگاه باید نظر بدهد. من فقط می توانم درباره مسائل فنی صحبت کنم. ببینید تا قبل از امروز 30 درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده بود و تا جایی که من اطلاع دارم در قرارداد ذکر شده که تا نیم فصل باید 50 درصد از قراردادها برای کل بازیکنان پرداخت گردد.

نوری اظهار کرد: باشگاه امروز مبالغی را پرداخت نموده اما آن مبلغ کم بوده و برای 12 یا 14 نفر پرداخت شده که قول داده اند بقیه را نیز تا چند روز آینده پرداخت نمایند.

وی درباره جدا شدن ترکمان از تیم گفت: آقای مهدی ترکمان از آقای چراغی، سرپرست تیم اجازه گرفتند که بروند تهران و یک روزه برگردند اما متاسفانه رفتند و دیگر برنگشتند و قرارداد را یکطرفه فسخ نموده اند. حالا با نامه نگاری از سوی باشگاه جلوی قراردادش گرفته شده و مجبور است که برگردد؛ تا امروز که برنگشته و اگر امشب یا فردا برگردد چون در تمرینات ما نبوده مطمئنا در بازی فردا حضور ندارد.

این مربی در خصوص شرایط باشگاه و ضعف های آن گفت: باشگاه پارس جنوبی جم جز معدود باشگاه هایی است که اگر پرداخت را به 50 درصد برساند، توانسته 50 درصد قرارداد را پرداخت کند ولی متاسفانه در بستن قرارداد دقت لازم را ننموده اند و الان به مشکل برخورده ایم.

مهدی نوری مطرح نمود: پس از رفتن آقای کمالوند و از زمانی که مسئولیت فنی تیم به من و آقای عرفان جم رتبه سپرده شد درست است که زمان کافی برای تمرین نداشتیم اما در همین زمان کم بر روی نقاط ضعف تیم پیکان کار کردیم.

وی شرح داد: در مقابل پرسپولیس زمان کمی برای بررسی داشتیم اما در روز بازی خیلی خوب ظاهر شدیم و بازیکنان هر چه که در توان داشتند گذاشتند. اگر بازیکن ما اخراج نمی شد و آن اشتباه داوری صورت نمی گرفت حداقل با یک امتیاز از آن بازی خارج میشدیم.

مربی تیم پارس جنوبی جم گفت: در خصوص بازی فردا نیز تمرین نموده ایم و اگر مواردی که در تمرین ها کار نموده ایم و برنامه هایی که داریم را در زمین اجرا نمایند مطمئنا با نتیجه خوبی از زمین بیرون خواهیم آمد.

نوری در خصوص محرومیت و مصدومیت بازیکنان در بازی فردا اظهار کرد: محمد ابراهیمی و بابک حاتمی به دلیل مصدومیت و مگنو باتیستا به دلیل محرومیت در بازی فردا نیستند. مهدی ترکمان هم که تیم را ترک نموده و فعلا حضور ندارد.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7935

به "نوری: ترکمان مجبور است برگردد ، در بستن قرارداد دقت لازم را نکرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: ترکمان مجبور است برگردد ، در بستن قرارداد دقت لازم را نکرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید