نقی زاده: حضور تارتار در نفت مسجدسلیمان نقش مهمی در انتخاب من داشت، امیدوارم طرفداران نفت کنار تیم شان باشند

به گزارش کنفرانس هکا، میثم نقی زاده، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که حضور مهدی تارتار روی نیمکت نفتی ها نقش مهمی در انتقال وی به این تیم داشته است.

نقی زاده: حضور تارتار در نفت مسجدسلیمان نقش مهمی در انتخاب من داشت، امیدوارم طرفداران نفت کنار تیم شان باشند

میثم نقی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به جدایی اش از تیم پارس جنوبی جم گفت: قراردادم با باشگاه پارس جنوبی به سرانجام رسیده بود و در نهایت تصمیم گرفتم تا از این تیم جدا شوم و به نفت مسجدسلیمان بروم. وقتی آقای تارتار پیشنهاد حضور در نفت را به من داد در نهایت پذیرفتم که اینجا را انتخاب کنم. بدون شک حضور این مربی در نفت مسجدسلیمان نقشم مهمی در انتخاب من داشت.

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه همچنین تأکید کرد: سال گذشته در یک تیم جنوبی دیگر بازی می کردم که متأسفانه مشکلاتی به وجود آمد و روی روند تیم تأثیر گذاشت. پارس جنوبی هم تیمی است که طرفدار دارد و امیدوارم که شرایط این تیم نیز تغییر کند، چون مردم جم و طرفداران پارس جنوبی با تیم شان زندگی می نمایند.

وی راجع به شرایط سخت نفت مسجدسلیمان در فصل گذشته و اینکه ممکن است چنین وضعیتی در فصل جدید هم تکرار گردد، گفت: سال جاری مطمئناً شرایط متفاوت خواهد بود و هدف نفت مسجدسلیمان این است که خیلی بهتر از سال گذشته نتیجه بگیرد. آقای تارتار تا جایی که امکان داشت یک تیم خوب را برای فصل جدید تشکیل داده است و کوشش می کنیم که بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم. البته برای موفقیت در لیگ برتر به حمایت طرفداران هم احتیاج داریم. به هرحال رقابت بین تیم ها سخت و نزدیک است و امیدوارم طرفداران نفت مسجدسلیمان در کنار تیم شان باشند.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4318

به "نقی زاده: حضور تارتار در نفت مسجدسلیمان نقش مهمی در انتخاب من داشت، امیدوارم طرفداران نفت کنار تیم شان باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقی زاده: حضور تارتار در نفت مسجدسلیمان نقش مهمی در انتخاب من داشت، امیدوارم طرفداران نفت کنار تیم شان باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید