نظر مسکو درباره آینده چاه های نفت سوریه

به گزارش کنفرانس هکا، فارس نوشت: نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه روز دوشنبه تاکید نمود که کنترل چاه های نفت شرق سوریه باید تحت کنترل دمشق باشد.

نظر مسکو درباره آینده چاه های نفت سوریه

الکساندر لاورنتیف نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه روز دوشنبه تاکید نمود که چاه های نفت شرق سوریه باید تحت کنترل دولت این کشور باشد.

وی که در جمع خبرنگاران صحبت می کرد، اضافه کرد: بدون تردید باید این چاه ها تحت کنترل دولت سوریه باشد و معتقدیم که این تنها راهکار می باشد.

نماینده پوتین در امور سوریه همچنین ابراز امیدواری کرد که شبه نظامیان کرد در زمان مورد توافق از مناطق مرزی سوریه خارج شوند.

لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه آمریکایی چند روز پیش از کوشش مقام های نظامی این کشور برای تدوین طرحی جهت آنچه به ادعای او محافظت از نفت در سوریه خوانده شده اطلاع داده است.

پس از آن وزارت دفاع آمریکا روز آدینه از قصد خود برای ارسال تجهیزات نظامی بیشتر به سوریه با هدف ادعایی محافظت از نفت در این کشور اطلاع داد.

یک مقام آمریکایی مطلع به تصمیم گیری ها در مورد سوریه گفته است که نظامیان آمریکا در پایگاه های نزدیک به میادین نفتی دیرالزور مستقر خواهند شد.

ترامپ در سخنرانی روز چهارشنبه خود گفت: ما از نفت محافظت نموده ایم و بنابراین، شمار کمی از نیروهای آمریکایی در مناطقی که در آنها نفت وجود دارند باقی خواهند ماند و ما از این مناطق حراست خواهیم کرد و در آینده تصمیم می گیریم که با آن چکار کنیم.

2323

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6917

به "نظر مسکو درباره آینده چاه های نفت سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر مسکو درباره آینده چاه های نفت سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید