نظارت بر الگوی سلامت نوزادان با فناوری

به گزارش کنفرانس هکا، شیشه شیر نوزادتان را با پوشش سلیکونی Bluesmart mia2 به دستگاهی هوشمند تبدیل کرده و از طریق وای فای وعده های غذایی و الگوی سلامت کودک دلبندتان را ردیابی کنید.

نظارت بر الگوی سلامت نوزادان با فناوری

این فناوری به دلیل بافت نرم و سلیکونی با اکثر شیشه شیرها با مارک های متفاوت هماهنگ شده و فناورانه وضعیت غذایی نوزاد را پیگیری می کند. تنها کافی است والدین این پوشش فناورانه را بر شیشه شیر خود قرار داده و برای چند ثانیه آن را در سطحی صاف قرار دهند. به محض قرارگیری این سیستم بر سطوح صاف، اندازه گیری وزن بطری آغاز شده و دمای بهینه شیر ثبت می شود.

اطلاعات و داده های ثبت شده از سلامت تغذیه، دما و محتوای خوراکی ریخته شده در شیشه شیر از طریق وای فای یا بلوتوث به تلفن همراه والدین ارسال می شود. کاربران با نصب اپلیکیشن این فناوری می توانند از راه دور سلامت تغذیه ای نوزادان خود را ردیابی کرده و اطلاعات ثبت شده را با پزشک متخصص درمیان بگذارند.

این سیستم هوشمند مناسب حال والدین شاغل طراحی و ساخته شده است تا از راه دور سلامت تغذیه ای فرزندان خود را پیگیری کنند. با کمک این سیستم والدین می توانند نوزاد خود را بدون هیچ گونه نگرانی به مهدکودک سپرده و از راه دور بر میزان و دمای شیر ریخته شده در شیشه شیر نظارت کنند. سه چراغ کوچک با رنگ های آبی، سبز و قرمز در کنار این سیستم تعبیه شده است که میزان دمای شیر (سرد، ولرم و خیلی داغ) را نشان می دهند. به محض روشن شدن هر یک از رنگ ها، والدین متوجه دمای مطلوب شیر شده و با خیالی آسوده آن را به نوزاد خود ارائه می دهند. اپلیکیشن این فناوری بر اساس داده های ثبت شده، نموداری از وضعیت سلامت و رشد کودک را طراحی کرده و در اختیار والدین و پزشک متخصص قرار می دهد. والدین همچنین می توانند دستیار صوتی الکسا را با این پوشش هوشمند هماهنگ کرده و با فرامین صوتی از وضعیت سلامت نوزاد خود آگاه شوند.

طرفداران رونالدو: مجله فوتبال و طرفداران بازکن محبوب رونالدو

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6267

به "نظارت بر الگوی سلامت نوزادان با فناوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت بر الگوی سلامت نوزادان با فناوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید