نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، با حکم دکتر داوود ادیب رییس انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران، شهریار پور زارع نخبه 12 ساله، مشاور امور نوجوانان این انجمن شد.

نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، براساس گزارش سیتنا، یکشنبه نهم اردیبهشت ماه 1403 با تصویب هیات مدیره و با حکم رییس انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران، شهریار پور زارع به عنوان مشاور انجمن در امور نوجوانان انتخاب شد.

در این حکم که طی مراسمی با حضور اعضای هیات مدیره انجمن اهدا شد، آمده است:

جناب آقای شهریار پورزارع

با سلام و عرض ادب؛

با توجه به افتخارات کسب شده و سوابق علمی و تحقیقاتی شما در حوزه های الکترونیک، رباتیک و کسب رتبه های برتر در المپیاد کشوری ارموکاپ، مسابقات بین المللی Robotex2022/2023 ترکیه، مسابقات ملی مهارت در رشته الکترونیک، عضویت در انجمن مخترعین کشور، ثبت دو اختراع و یک اختراع تحت داوری پارک علم و فناوری لیگ Force race و تالیف کتاب الکترونیک در سه سوت، بدینوسیله به استناد ماده 21 اساسنامه انجمن، به عنوان مشاور انجمن شرکت های فناور هوش مصنوعی و اقتصاد دیجتال ایران در امور نوجوانان منصوب می شد.

قطعا رشد و توسعه صنعت کشورمان، مدیون کوشش و مجاهدت بی وقفه و بی دریغ نخبگان و دانشمندانی است که ایام نوجوانی خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی این مرز و بوم در این شرایط خطیر قرار داده اند.

امیدوارم با حضورتان در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران بتوانیم از تجربیات شما در راستای جهت دهی نوجوانان مستعد استفاده کرده و برنامه های راهبردی متناسبی را برای نوجوانان و جوانان کشور در راستای توسعه هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران تدوین نماییم.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16998

به "نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید