نجات کودک گرفتار در زودپز توسط آتش نشانی

به گزارش کنفرانس هکا، کودک یک ساله ای که داخل یک زودپز گرفتار شده بود با کوشش آتش نشانان رهاسازی شد.

نجات کودک گرفتار در زودپز توسط آتش نشانی

به گزارش خبرنگاران ساعت 15 روز گذشته والدین یک کودک طی تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کردند که کودک خردسالشان در زودپز گرفتار شده است. با اعلام این حادثه به سامانه 125 و درخواست یاری از سوی والدین این کودک، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 92، به محل حادثه واقع در محله تهرانپارس، خیابان امین اعزام شدند.

بر اساس اظهارات والدین این کودک، پسر خردسال آن ها سرگرم بازی بود که ناگهان به داخل زودپز می رود و در آن گرفتار می گردد. والدین این کودک نیز پس از آن که متوجه گرفتار شدن این کودک در زودپز می شوند کوشش می نمایند که او را رها نمایند اما پیروز نمی شوند.

مهرداد باقری - فرمانده آتش نشانان اعزامی - ضمن تایید وقوع این حادثه اظهار کرد: آتش نشانان بعد از وقوع این حادثه به سرعت به محل اعزام شدند و با استفاده از تجهیزات و ابزار لازم قسمتی از بدنه زودپز را برش دادند سپس با استفاده از مواد لغزنده کودک را از داخل زودپز بیرون آوردند.

به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی کودک پس از حادثه آسیبی ندیده است و آتش نشانان پس از رهاسازی او محل حادثه را به مقصد ایستگاه خود ترک کردند.

3napix.ir: مجله تفریحی و سرگرمی عکسها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7774

به "نجات کودک گرفتار در زودپز توسط آتش نشانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات کودک گرفتار در زودپز توسط آتش نشانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید