میزبانی سمنان برای مسابقات بدمینتون جام فجر آنالیز می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، امیر پوریا صبح جمعه در دیدار با نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان به میزبانی دفتر نماینده سمنان، ضمن اشاره به درخواست میزبانی سمنان از مسابقات بین المللی و جام فجر بدمینتون بیان نمود: استان سمنان در برگزاری مسابقات بین المللی امکانات خوبی را فراهم نموده و نشان داده که می تواند میزبانی مسابقات را بر عهده گیرد.

میزبانی سمنان برای مسابقات بدمینتون جام فجر آنالیز می گردد

وی با بیان اینکه استان سمنان همجوار تهران است شرایط میزبانی را به نحو شایسته ای دارد، اضافه نمود: موضوع میزبانی سمنان از مسابقات بدمینتون بین المللی در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون آنالیز خواهد شد.

میزبانی رقابت های ورزشی فرصت خوبی برای سمنان

نماینده سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس نیز ضمن اشاره به ظرفیت های استان سمنان در حوزه ورزشی، گفت: برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی فجر در سمنان می تواند هم سبب جذب جوانان بیشتری به این رشته جذاب گردد و هم ظرفیت های میزبانی سمنان را محک بزند چرا که معتقدیم این شهرستان توانمندی میزبانی چنین رویدادی را دارد.

احمد همتی بیان نمود: سمنان میزبان مسابقات جوانان بوده اما این مسابقات برگزار نشد و به نظر می رسد مسابقات بین المللی جام فجر می تواند بهترین فرصت را برای میزبانی یک رویداد بزرگ به سمنان دهد.

وی اضافه نمود: سال گذشته سمنان درخواست میزبانی مسابقات بین المللی فجر را داده بود اما سال جاری امیدواریم این میزبانی به استان برسد.

مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این نشست به بیان ظرفیت های ویژه استان در زمینه بدمینتون اشاره نمود و گفت: این رشته ورزشی به خصوص در حوزه بانوان دارای ظرفیت های عظیمی است که حضور بانوان شاهرودی و سمنان در تیم ملی طی سال های اخیر بیانگر این ظرفیت قلمداد می گردد.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4264

به "میزبانی سمنان برای مسابقات بدمینتون جام فجر آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی سمنان برای مسابقات بدمینتون جام فجر آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید