مورتال کامبت 1 از هفته آینده میزبان قابلیت کراس، پلی خواهد بود

به گزارش کنفرانس هکا، بازی مرتال کامبت 1 (Mortal Kombat 1) را می توان یکی از محبوب ترین بازی های سبک فایتینگ دانست. عنوانی که توانست از لحاظ داستانی این مجموعه را دوباره زنده نموده و یک خط داستانی کاملاً نو را به آن ارائه دهد. نکته جالب اینجاست تا الان مرتال کامبت قابلیت کراس پلی (Cross Play) نداشت و حال شرکت سازنده میخواهد آن را اضافه کند.

مورتال کامبت 1 از هفته آینده میزبان قابلیت کراس، پلی خواهد بود

قابلیت کراس پلی در بازی های آنلاین یک قابلیت بسیار مهم است. به این شکل که کاربران می توانند با دستگاه های مختلف با یکدیگر بازی را تجربه نموده و محدودیتی از لحاظ پلتفرم در زمینه آنلاین وجود نداشته باشد. تا چند سال پیش سونی به شدت مخالف این ماجرا بود و پس از مدتی سونی نیز راضی شده و حال در بحث کراس پلی تمامی پلتفرم ها می توانند با یکدیگر بازی را تجربه نمایند. نکته مهم در خصوص کراس پلی بازی های فایتینگ این است که بهتری روش تجربه آن با کنترلر است و در نتیجه کسی نسبت به فرد دیگری فزونی نخواهد داشت.

قابلیت کراس پلی از 9 اسفند به بازی مرتال کامبت 1 اضافه خواهد شد. این قابلیت برای تمامی نسخه های مرتال کمبت 1 وجود خواهد داشت و تنها نسخه ای که آن را دریافت نخواهد کرد نسخه نینتندو سوییچ است. نسخه نینتندو سوییچ این بازی مسائل بسیار زیادی داشت و با نقدها زیادی روبرو شد. همین موضوع باعث شد تا استقبال بسیار کمی از آن بشود و مرتال کمبت 1 رو دستگاه سوییچ عملکرد خوبی نداشته باشد.

در همین تاریخ، به صورت دسترسی اولیه کرکتر پیس میکر (Peacemaker) هم به بازی اضافه خواهد شد. این کرکتر با بازی جان سینا (John Cena) شخصیت بسیار جالب و جذابی است که هواداران بسیاری دارد. مانند تمامی شخصیت های دیگر دنیای مرتال کمبت پیس میکر نیز توانایی ها و حرکات خاصی دارد که آن را برای سبک ویژه ای از مبارزه مناسب می نماید. کاربران می توانند این شخصیت را از تاریخ 9 اسفند تجربه نموده و لذت ببرند.

شخصیت پیس میکر از تاریخ 20 اسفند به طور کامل در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. همینطور اینکه در همان بازه زمانی بازی مرتال کمبت 1 به صورت رایگان در دسترس همه افراد خواهد بود تا آن را تجربه نموده و در صورت احتیاج به طور کامل این بازی را خریداری نمایند.

بازی مرتال کمبت 1 توانست عملکرد خوبی در دنیای گیمینگ داشته باشد. این بازی عناصر بسیار زیادی را به سری مرتال کمبت اضافه نمود و از طرفی ویژگی های دوست داشتنی این مجموعه را نیز تا حد زیادی حفظ کرد. همین موضوع باعث شد که محبوبیت بسیار زیادی در دنیای گیمینگ بدست بیاورد و با استقبال خوبی از طرف هواداران سری مرتال کمبت روبرو بشود.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 اسفند 1402 بروزرسانی: 8 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15460

به "مورتال کامبت 1 از هفته آینده میزبان قابلیت کراس، پلی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورتال کامبت 1 از هفته آینده میزبان قابلیت کراس، پلی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید