مهلت تازه برای دانشجویان جامانده از ثبت نام خوابگاه های دانشگاه تهران

به گزارش کنفرانس هکا، اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران برای ثبت نام باتاخیر (ویژه دانشجویان جامانده از ثبت تقاضا برای اسکان در خوابگاه) مهلت تازه معین کرد.

مهلت تازه برای دانشجویان جامانده از ثبت نام خوابگاه های دانشگاه تهران

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران در اطلاعیه ای با عنوان ثبت نام باتاخیر خوابگاه های دانشگاه تهران (نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 - 1400) اظهار داشت: دانشجویانی که نتوانسته اند در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت نام خوابگاه خود اقدام نمایند، از ساعت 10 صبح تا ساعت 23 روز پنج شنبه 11 فروردین ماه 1401 مهلت دارند تا با مراجعه به سامانه خوابگاهی به نشانی ems.ut.ac.ir جهت ثبت نام خوابگاه خود اقدام نمایند.

این اطلاعیه متذکر شده است:

مهلت مشخص شده برای ثبت نام جاماندگان از ثبت نام جهت اسکان در خوابگاه، فقط مربوط به خوابگاه های شهر تهران است.

دانشجویانی که دوره واکسیناسیون خود را کامل نکرده باشند (حداقل 2 دز)، به استناد شیوه نامه های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا، امکان ثبت نام در خوابگاه ها را نخواهند داشت.

ثبت نام خوابگاه صرفاً برای دانشجویانی که حضور دائم و منظم خواهند داشت، مجاز است و دانشجویانی که اقدام به تمدید و یا ثبت نام اتاق می نمایند، ولی به هر دلیلی از خوابگاه استفاده نکرده و یا به ندرت استفاده می نمایند، امکان اسکان خوابگاه در ترم های بعد را نخواهند داشت.

دانشجویان متقاضی استفاده محدود از خوابگاه (یک شب در هفته)، می توانند به صورت رایگان با مراجعه به پذیرش، از شرایط میهمان شدن یا اسکان در مهمانسرا استفاده نمایند.

در خاتمه اتمام ثبت نام، در صورت وجود ظرفیت مازاد، در مورد دانشجویان سنواتی برنامه ریزی و اطلاع رسانی خواهد شد.

در این اطلاعیه با تصریح اینکه به دانشجویان شبانه خوابگاه تعلق نمی گیرد، خاطرنشان شده است: به دلیل صف طولانی دانشجویان متقاضی خوابگاه متاهلی، امکان پذیرش درخواست نو وجود ندارد.

بعلاوه دانشجویان متقاضی دریافت غذا می توانند بعد از اتمام فرآیند ثبت نام، از 10 فروردین ماه 1401 با ورود به سامانه تغذیه (dinning.ut.ac.ir) نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13486

به "مهلت تازه برای دانشجویان جامانده از ثبت نام خوابگاه های دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت تازه برای دانشجویان جامانده از ثبت نام خوابگاه های دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید