مهلت ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران

به گزارش کنفرانس هکا، ثبت نام برای شرکت در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران تا 13 خرداد ماه ادامه دارد.

مهلت ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری خبرنگاران به نقل از دانشگاه تهران، ثبت نام برای شرکت در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران تا 13 خرداد ماه ادامه دارد.

در راستای اجرای سیاست های راهنمایی و حمایت از دانشجویان برتر و به منظور فراهم کردن زمینه جذب آنان برای ورود به دوره دکتری و به استناد آئین نامه شورای راهنمایی استعداد درخشان وزارت علوم و مصوبات داخلی شورای آموزشی دانشگاه، از بین دانش آموختگان و دانشجویان نیم سال آخر مقطع کارشناسی ارشد با رعایت کامل شرایط اعلام شده برای سال تحصیلی 1400-1399 در کلیه رشته های دارای پذیرش مقطع دکتری به وسیله آزمون نیمه متمرکز به صورت مازاد بر ظرفیت روزانه دانشجو می پذیرد.

بر این اساس لازم است متقاضیان نسبت به ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران به آدرس ems1.ut.ac.ir قسمت داوطلبان استعداد درخشان و سپس انتخاب عنوان پذیرش اقدام کنند.

لازم است متقاضیان در صورت احراز شرایط نسبت به ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران به آدرس ems1.ut.ac.ir قسمت داوطلبان استعداد درخشان و سپس انتخاب عنوان پذیرش از تاریخ 17/ 02/ 99‬ لغایت 13/ 03/ 99 ‬ اقدام کنند.

طبق اعلام دانشگاه تهران، داوطلبان در صورت بروز هرگونه مشکل یا برطرف ابهام و جهت پاسخگویی سوالات احتمالی در مورد شیوه نامه به آدرس ایمیل [email protected] دفتر استعداد درخشان دانشگاه و مسائل سیستمی با سامانه پشتیانی مرکز انفورماتیک به آدرس ایمیل [email protected] مکاتبه کنند.

داشتن میانگین کل حداقل 16 در مقطع کارشناسی، میانگین کل حداقل 17 بدون احتساب نمره سرانجام نامه در مقطع کارشناسی ارشد و سپری نشدن بیش از دو سال از فارغ التحصیلی دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد از جمله شرایط ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران است.

بر اساس اعلام دانشگاه تهران، با توجه به شرایط فعلی کشور و عدم امکان مراجعه حضوری دانشجویان شاغل به تحصیل به دانشگاه ها جهت تاییدیه؛ پذیرش فرم های بدون تاییدیه و مهر آموزش دانشگاه مربوطه تا زمان مصاحبه بلامانع است و پس از عادی شدن شرایط فرم های مذکور باید ممهور به مهر دانشگاه محل تحصیل به صورت الکترونیکی ارسال گردد. داوطلبان موظفند در تکمیل فرم ها نهایت دقت را به عمل آورند. درصورت نادرست بودن اطلاعات، فرد از لیست متقاضیان حذف خواهد شد.

تاریخ مصاحبه ها همزمان با مصاحبه های آزمون دکتری نیمه متمرکز در امسال خواهد بود. اطلاع رسانی به داوطلبان منحصرا به وسیله پایگاه اینترنتی معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی https://academics.ut.ac.ir/fa صورت می پذیرد. بنابراین داوطلبین جهت اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه یا هرگونه تغییراحتمالی به همین سایت مراجعه کنند.

دانشگاه تهران تاکید نموده است که آنالیز درخواست ها تنها به وسیله ثبت نام الکترونیکی و در مهلت معین شده و بارگذاری دقیق مدارک صورت خواهد گرفت. به درخواست های خارج از آن، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 10444

به "مهلت ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید