مهر: توافق استراماچونی با مسئولان استقلال، فقط مانده اعلام رسمی خبر

به گزارش کنفرانس هکا، هر چند گفته می گردد توافق نهایی برای بازگشت استراماچونی به ایران انجام شده و تنها اعلام خبر رسمی آن باقی مانده است، اما نگرانی برای آینده در پی این توافق ها وجود دارد چرا که شروط مرد ایتالیایی دردسرهایی را برای باشگاه استقلال ایجاد خواهد نمود.

مهر: توافق استراماچونی با مسئولان استقلال، فقط مانده اعلام رسمی خبر

مذاکرات سه روزه مسئولان باشگاه استقلال با نمایندگان سرمربی ایتالیایی ختم به خیر شده و قرار است روز چهارشنبه خبر توافق طرفین به طور رسمی اعلام و پرونده این ماجرا بسته گردد.

به گزارش مهر، آندره استراماچونی که برای بازگشت به استقلال شرط و شروط زیادی را گذاشته است، به وسیله وکلای خود مذاکرات سه روزه ای را با اسماعیل خلیل زاده، رحمان رضایی و علی خطیر داشت که خاتمه این مذاکرات برای باشگاه استقلال ابهاماتی را به همراه داشته است.

هر چند گفته می گردد توافق نهایی برای بازگشت استراماچونی به ایران اجرا شده و تنها اعلام خبر رسمی آن باقی مانده است، اما نگرانی برای آینده در پی این توافق ها وجود دارد چرا که شروط مرد ایتالیایی دردسرهایی را برای باشگاه استقلال ایجاد خواهد نمود.

با این حال خاتمه مذاکرات سه روزه استقلال و نمایندگان استراماچونی منجر به توافق برای بازگشت این مربی تاثیرگذار شده است. البته قرار است روز چهارشنبه خبر توافق نهایی اعلام گردد.

هر چند طی نزدیک به یک ماهی که این ماجرا آغاز شده، هر لحظه اتفاق و خبر تازه ای منتشر شده اما جمع بندی طرفین به مختومه شدن این پرونده منجر شده است.

رپورتاژ رایگان: 10az10: آگهی رایگان، رپورتاژ رایگان، آگهی بنری ارزان، خرید بک لینک

روسیه: روسیه: سفر به کشور پهناور تزارها، مسکو، سن پطرزبورگ، سوچی و کازان

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8110

به "مهر: توافق استراماچونی با مسئولان استقلال، فقط مانده اعلام رسمی خبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهر: توافق استراماچونی با مسئولان استقلال، فقط مانده اعلام رسمی خبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید