مقاله: آشنایی با بازار بزرگ شهر پوکت در تور تایلند

به گزارش کنفرانس هکا، در این بازار، حتی یک دکان نیز وجود دارد که در آن خرچنگ نعل اسبی به فروش می رسد، وجود چنین مغازه ای تا حدودی غیر معمول به نظر می رسد. همچنین در انتهای این خیابان، یک موتور سه چرخه توک توک به چشم می خورد که در آن همبرگر مرغ و گوشت به فروش می رسد.

مقاله: آشنایی با بازار بزرگ شهر پوکت در تور تایلند

از جمله کالاهایی که این کارآفرینان به فروش آن می پردازند می توان به تی شرت هایی با نوشته های چینی - پرتغالی، عروسک های بافتنی، دمپایی لا انگشتی دست ساز سنتی (روند کار به گونه ای است که مشتریان کفی، لایه رویی و اشیاء تزئینی این دمپایی را به سلیقه خود انتخاب می کنند و فروشنده مربوطه آن ها را همانجا سرهم بندی کرده و تحویل مشتری می دهد)، لباس های ملوانی (marinières: تی شرت های آستین بلند راه راه، به سبک ژان پاول گوتیه) و جواهرات فانتزی اشاره کرد که افراد می توانند از میان این همه کالا، اجناس خوب و ارزان قیمتی را نیز پیدا کنند.

برخی از کارآفرینان جوان شهر پوکت در این بازار به فروش تی شرت ها و صنایع دستی زیبا و جذاب مشغول هستند؛ فضای این بازار رو باز به گونه ای است که این افراد می توانند محصولات خود را در آن به فروش رسانده و سطح کار خود را ارتقاء دهند.

خیابان تالانگ، خیابانی تجاری و جهانی به طول 350 متر است که ترکیبی از مغازه های متعلق به قوم بابا (Baba: مهاجران چینی که در اوایل قرن بیستم و در طول دوره رواج استخراج قلع از معدن، در شهر پوکت ساکن شدند)، مغازه های متعلق به مسلمانان تایلندی و همچنین اقوام هندی در آنجا به چشم می خورد.

منبع مقاله: آشنایی با بازار بزرگ شهر پوکت در تور تایلند

انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 12974

به "مقاله: آشنایی با بازار بزرگ شهر پوکت در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با بازار بزرگ شهر پوکت در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید