مفاد قرارداد جنجالی رادوشوویچ با پرسپولیس لو رفت

به گزارش کنفرانس هکا، تهران (پانا) - قرارداد دروازه بان کروات نشان می دهد در دوره مدیریت محمدحسن انصاری فرد، پرسپولیس قراردادی 990 هزار یورویی با او منعقد کرده است.

مفاد قرارداد جنجالی رادوشوویچ با پرسپولیس لو رفت

به گزارش خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس که این روزها درگیر مسائل مالی فراوانی است، هر ازگاهی با یک پرونده خارجی نو رو به رو می شود که در نهایت این پرونده ها پنجره نقل وانتقالات باشگاه را می بندد. دراین بین اما قصور مدیران در انعقاد قرارداد با بازیکنان و مربیان خارجی، گویای این مساله است که اشتباهات عجیب آن ها و در ادامه عمل نکردن باشگاه به تعهداتش، باعث تشکیل این پرونده ها شده است. در آخرین مورد بوژیدار رادوشویچ، دروازه بان کروات پرسپولیس به دلیل دریافت نکردن مطالباتش ایران را ترک کرد و پس از چند هفته رسما گفت که قراردادش را فسخ کرده و خواهان دریافت 950 هزار یورو شامل غرامت و مبالغ قراردادش شده است.

حالا یک خبرگزاری به قرارداد 23 صفحه رادوشویچ و پرسپولیس دست پیدا کرده که در دوره محمدحسن انصاری فرد به امضا رسیده است. در این قرارداد باشگاه پرسپولیس متعهد شده برای فصل 1400-1399، 210 هزار یورو ، برای فصل 1401-1400، 250 هزار یورو، برای فصل 1402-1401، 260 هزار یورو و برای فصل 1403-1402، 270 هزار یورو به این باشگاه به عنوان دستمزد بپردازد.

در بخش دیگری از این قرارداد آمده است پرسپولیس هر فصل بابت هر کلین شیت یک هزار یورو، صعود به لیگ قهرمانان آسیا 20 هزار یورو و رضایت مدیرعامل و سرمربی 20 هزار یورو به عنوان پاداش به این بازیکن بپردازد.

قرارداد رادوشویچ و پرسپولیس در حالی با مبالغ فوق در سال 1398 با مدیرعاملی محمد حسن انصاری فرد برای سه فصل تمدید شده که در آن زمان این دروزاه بان کروات فصل 1400-1399 را با مبلغ بسیار کم تر از 210 هزار یورو قرارداد داشت اما انصاری فرد در اقدامی عجیب نه تنها مبلغ قرارداد این دروزاه بان را به یکباره افزایش داد، بلکه سه فصل دیگر پرسپولیس را متعهد کرد تا با مبلغ ارزی سنگین، دروازه بان شماره دو خارجی خود را به خدمت داشته باشد.

در این روزها و شرایط ارزی کشور، عجیب است چطور مدیرعامل وقت پرسپولیس حاضر شده برای یک دروازه بان ذخیره، قراردادی 4 ساله به ارزش 990 هزار یورو امضا کند. این تصمیم انصاری فرد در ادامه باعث شد پرسپولیسی ها دست بسته مقابل این بازیکن قرار داشته باشند و حالا با یک تهدید 950 هزار یورویی روبه رو باشند. البته در این بین مدیران بعدی باشگاه نظیر جعفر سمیعی و مجید صدری هم نقش بسیار زیادی در ایجاد این پرونده داشتند. چرا که اگر مطالبات این بازیکن به موقع پرداخت می شد، او نمی توانست قراردادش را یک طرفه فسخ کند و پرسپولیسی ها هم می توانستند در ازای پرداخت پول از این دروازه بان استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13153

به "مفاد قرارداد جنجالی رادوشوویچ با پرسپولیس لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مفاد قرارداد جنجالی رادوشوویچ با پرسپولیس لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید