مسائل پیش روی دانش بنیان ها در تعاملات بین المللی آنالیز می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی قلعه نوی با بیان این که مجموعه نشست های تخصصی ترویج صادرات در مراکز استان ها برگزار می گردد، اعلام کرد: این رویداد با حضور مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف آنالیز مسائل پیش روی دانش بنیان ها در تعاملات بین المللی برگزار می گردد.

مسائل پیش روی دانش بنیان ها در تعاملات بین المللی آنالیز می گردد

وی ادامه داد: نخستین دوره این نشست ها در استان اصفهان با حضور بیش از 125 نفر از مدیران و نمایندگان شرکت های دانش بنیان و فناور و نمایندگانی از اتاق بازرگانی اصفهان و شهرکرد، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و وزارت امور خارجه برگزار گردید.

به گفته قلعه نوی در این نشست خدمات و حمایت های صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان توسعه تجارت و بانک توسعه صادرات هم به شرکت ها معرفی می گردد.

رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه تاکید نمود: پارک های علم و فناوری چهار استان آذربایجان شرقی، فارس، خراسان رضوی و تهران هم طی ماه های دی، بهمن و اسفند امسال میزبان نشست ترویجی صادرات خواهند بود.

قلعه نوی اضافه کرد: برگزاری این نشست ها ضمن آنالیز مسائل صادراتی شرکت های دانش بنیان، آن ها را به فراوری محصولات با کیفیت بالا و رقابتی برای عرضه در بازارهای بین المللی هم ترغیب می نماید.

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7895

به "مسائل پیش روی دانش بنیان ها در تعاملات بین المللی آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل پیش روی دانش بنیان ها در تعاملات بین المللی آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید