مسابقه شب یلدای خبرنگاران

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران با همکاری آژانس مسافرتی نوید گشت برای یلدای امسال مسابقه اینستاگرامی برگزار می کند!

مسابقه شب یلدای خبرنگاران

شب یلدا در کشور ما همیشه جایگاه خاصی داشته و ایرانی ها به شکل های مختلفی این شب را جشن می گیرند. به همین منظور خبرنگاران با همکاری آژانس مسافرتی نوید گشت تصمیم به برگزاری یک مسابقه گرفته است. موضوع مسابقه عکاسی از مراسم و آیین های شب یلدا است و در اینستاگرام برگزار می شود.

جایزه مسابقه

مسابقه یلدای خبرنگاران دو برنده خواهد داشت و به آن ها تور مسافرتی دونفره (هر برنده با یک همراه) اهدا خواهد شد. برندگان مسابقه می توانند بین تور مشهد (2 شب) و تور طبیعت گردی (1 شب) یکی را انتخاب کنند که از طریق آژانس نوید گشت برگزار می شود.

قوانین شرکت در مسابقه شب یلدا خبرنگاران

  • عکسی با موضوع شب یلدا یا چله بگیرید. این عکس می تواند از سفره شب یلدای شما یا هر فرهنگ و سنتی باشد که به این شب ارتباط دارد. عکس را حتما باید خودتان گرفته باشید.
  • عکس خود را با توضیحاتی درباره شب یلدا در صفحه اینستاگرام شخصی خود پست کنید؛ از هشتگ #یلداخبرنگاران استفاده کنید و صفحه اینستاگرام خبرنگاران (@) را منشن و روی عکس هایتان تگ کنید.
  • دقت کنید که برای شرکت در مسابقه صفحه اینستاگرام شما باید عمومی یا Public باشد تا دیدن پست های شما برای ما ممکن شود. عکس هایی که از راه های دیگر به دست ما می رسد در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.
  • برای شرکت در مسابقه لازم است تا صفحه اینستاگرام خبرنگاران به آدرس @ و صفحه آژانس نوید گشت به آدرس [email protected] را دنبال کرده باشید.
  • مهلت شرکت در مسابقه تا نیمه شب دوم دی ماه است و پست هایی که بعد از این زمان ارسال شده باشند، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

شیوه انتخاب برندگان

برنده اول از بین تمام شرکت کنندگان مسابقه با قرعه کشی انتخاب خواهد شد و همه شانس برنده شدن خواهند داشت.

برنده دوم از بین کسانی که به دور نهایی راه یافته اند با رای شما انتخاب خواهد شد. تیم خبرنگاران در طول مسابقه به پست های شما سر می زند و از بین آن ها تعدادی را برای دور نهایی انتخاب می کند. تصاویر منتخب بعد از سرانجام مهلت شرکت در مسابقه در صفحه اینستاگرام خبرنگاران در قالب چند آلبوم منتشر خواهد شد و مخاطبان به بهترین تصویر هر آلبوم رای خواهند داد. در نهایت بین 10 عکسی که بیشترین رای را گرفته باشد قرعه کشی می کنیم تا برنده مشخص شود.

توجه کنید که سوژه خوب به تنهایی نمی تواند فاکتوری برای برگزیده شدن باشد و مواردی نظیر کادربندی، ویرایش، کیفیت عکس و خلاقیت به کار رفته در ثبت تصویر مجموعه مواردی هستند که باعث می شوند تا یک تصویر به دور نهایی راه یابد.

از تاریخ 3 دی ماه پست های شما در صفحه خبرنگاران منتشر خواهند شد و در صورتی که در دور نهایی حضور داشته باشید می توانید برای عکس خود رای جمع کنید تا شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید. ساعت 12 ظهر روز 5 دی ماه رای ها شمرده می شوند و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

صفحه اینستاگرام خبرنگاران

منبع: کجارو
انتشار: 25 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13085

به "مسابقه شب یلدای خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقه شب یلدای خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید