مراکز آزمایشگاهی دانشگاه آزاد 100 میلیون قراردادهمکاری با صنعت امضاء می کنند

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: امسال در کارهای تحقیقات طرح های برون دانشگاهی و ارتباط با حوزه صنعت را افزایش می دهیم به طوری که هر کدام از مراکز باید حداقل 100 میلیون تومان قرار داد همکاری با بخش خصوصی امضاء کند.

مراکز آزمایشگاهی دانشگاه آزاد 100 میلیون قراردادهمکاری با صنعت امضاء می کنند

بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد در گفت وگو باخبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران با اشاره به اهمیت گسترش مراکز پژوهشی و تحقیقاتی گفت: دانشگاه آزاد سال جاری در راستای اهداف و رسالتی که بر عهده دارد برای حرکت کردن در راستا رسیدن به دانشگاه کاربردی و تبدیل شدن به نسل 3 و 4 دانشگاه ماموریت های خود را در زمینه استفاده از پتانسیل نخبگان و دانش آموختگان قرار داده است.

فعالیت های دانشگاه آزاد مبتنی بر کار پژوهشی است

وی افزود: همه فعالیت های علمی دانشگاه آزاد مبتنی بر کار پژوهشی ترسیم شده است که حرکت در این راستا باعث رشد علمی و ایجاد دستاوردهای مهم در حوزه فناوری و نوآوری می شود از طرفی باید بگویم همه مراکز آزمایشگاهی ما در سال جاری با بهره مندی از تجهیزات آزمایشگاهی سرعت فعالیت های پژوهشی خود را افزایش می دهند.

شبکه آزمایشگاهی به دنبال انجام پروژه های ملی و برند ساز است

نگاهداری شرح داد:دانشگاه آزاد در فعالیت تحقیقاتی خود درپژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی به دنبال انجام پروژه های ملی و برند ساز است، از طرفی یکی از اهداف ما در این شبکه خدمات رسانی حد اکثری به صنایع و ارائه خدمات آزمایشگاهی استاندارد است.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5934

به "مراکز آزمایشگاهی دانشگاه آزاد 100 میلیون قراردادهمکاری با صنعت امضاء می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز آزمایشگاهی دانشگاه آزاد 100 میلیون قراردادهمکاری با صنعت امضاء می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید