مدیرعامل سابق استقلال: بزرگترین اشتباه فتحی آمدن به استقلال بود، او این کاره نیست

به گزارش کنفرانس هکا، در ورزش و فوتبال شاهد غنای مدیریت نیستیم چون افراد مطلع در جایی که باید باشند، نیستند. به عنوان مثال شما می بینید که بعضی افراد در باشگاه استقلال به صورت کوتاه مدت مسئولیت می گیرند و بعدها متوسل به سوژه هایی می شوند که تاسف آور است و قبح یکسری چیزها ریخته می گردد.

مدیرعامل سابق استقلال: بزرگترین اشتباه فتحی آمدن به استقلال بود، او این کاره نیست

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که بزرگترین اشتباه فتحی آمدن به استقلال و پذیرفتن مدیریت این باشگاه بود.

امیر رضا واعظ آشتیانی در گفت وگو با تسنیم، درباره حاشیه های مدیریتی در استقلال گفت: مدیریت نیازمند دانش و هنر است که هم اکتسابی است و هم ذاتی. وقتی بعضی مدیران نمی دانند در چه صندلیی هستند و نمی دانند چه زمانی باید سکوت نمایند و چه زمانی حرف بزنند، هر حرف یا عملی از آنها سر می زند. متاسفانه در بعضی عرصه ها افراد در صندلی خودشان نیستند. آنها یا به درستی انتخاب نمی شوند یا مدیران ارشد، به صورت مطلعانه افراد ناتوان را انتخاب می نمایند. چنین مدیرانی طبیعی است که افرادی مشابه به خودشان را انتخاب نمایند.

وی اضافه نمود: در ورزش و فوتبال شاهد غنای مدیریت نیستیم چون افراد مطلع در جایی که باید باشند، نیستند. به عنوان مثال شما می بینید که بعضی افراد در باشگاه استقلال به صورت کوتاه مدت مسئولیت می گیرند و بعدها متوسل به سوژه هایی می شوند که تاسف آور است و قبح یکسری چیزها ریخته می گردد. متاسفانه در باشگاهی که دولتی است و توسط افراد دولتی اداره می گردد، این اتفاقات رخ می دهد و خیلی ها نیز بی تفاوت از کنار این موضوع عبور می نمایند. در چنین باشگاه هایی کسی حق ندارد کسب تجربه کند یا برای آزمون و خطا به استقلال بیاید. این باشگاه جای افراد ناتوان نیست تا بخواهند برای توجیه کارهایشان رو به مسائل حاشیه ای بیاورند.

آشتیانی در پاسخ به این پرسش که نظر شما در مورد عملکرد فتحی در استقلال چیست؟ بیان کرد: فتحی این کاره نیست ولی شاید خودش اعتقاد دیگری داشته باشد. فتحی دوست من است ولی یک بار به ایشان گفتم که بزرگترین اشتباهش حضور در استقلال بود؛ چون روحیات فتحی را می دانم و شرایط استقلال با روحیات وی جور در نمی آید. فتحی دوستم است ولی من در اظهارنظرهای کارشناسی رفاقت را در نظر نمی گیرم. شاید فتحی از من دلخور گردد اما بعدها متوجه می گردد که صحبت هایم احساسی نبوده است.

مدیرعامل پیشین استقلال با اشاره به شرایط استقلال در سال های گذشته و عملکرد مدیرانی که به این باشگاه آمدند گفت: آقای افتخاری مدعی بود که سی سال در ورزش بوده و دیگران چیزی نمی فهمند ولی دید که چه شرایطی پیش آمد. آقای افشارزاده هم می گفت که 40 سال در ورزش بوده، آقای فتح الله زاده هم مدعی است که استقلال برای او است ولی دیدید باشگاه چقدر بدهی به بار آورد. افکار عمومی می تواند در این زمینه قضاوت کند، واقعا چه اتفاقاتی رخ داد که استقلال به اینجا رسید؟

واعظ آشتیانی تأکید کرد: اگر تیم قهرمان گردد ولی سودی به باشگاه نرسد چه فایده ای دارد؟ تا حالا دیده بودید تیمی قهرمان گردد اما ورشکست گردد؟ اسم این موفقیت نیست، باشگاه که چه عرض کنم، تیم فوتبالی که با 18 نفر اداره می شد چرا الان باید با 80 نفر اداره گردد؟ این اسمش مدیریت نیست.

طرفداران رونالدو: مجله فوتبال و طرفداران بازکن محبوب رونالدو

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6028

به "مدیرعامل سابق استقلال: بزرگترین اشتباه فتحی آمدن به استقلال بود، او این کاره نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سابق استقلال: بزرگترین اشتباه فتحی آمدن به استقلال بود، او این کاره نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید