مخالفت جدی پرسپولیسی ها با خواسته سرپرست باشگاه

به گزارش کنفرانس هکا، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 18 امروز میزبان نفت مسجدسلیمان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال است.

مخالفت جدی پرسپولیسی ها با خواسته سرپرست باشگاه

بازیکنان و مربیان پرسپولیس در حالی خود را برای این دیدار آماده کرده اند که مجید صدری پس از بر عهده گرفتن سرپرستی باشگاه اقدام به تسویه حساب مالی قرارداد های فصل گذشته اعضای تیم کرد و پنج درصد از مبالغ قرارداد فصل جاری را نیز پرداخت کرد.

رقمی که با نزدیک شدن به دربی مرکز به مذاق پرسپولیسی ها خوش نیامده است. اعضای تیم پرسپولیس که به خوبی از اهمیت و حساسیت نتیجه دیدار با استقلال نزد هواداران و تأثیر آن روی مدیریت آگاه هستند با نزدیک شدن به دیدار با شاگردان فرهاد مجیدی اقدام به انتشار بیانیه ای مشترک در استوری های خود کردند.

بازیکنان و مربیان پرسپولیس در حالی خواستار دریافت مطالبات خود از سوی مدیران باشگاه شدند که مجید صدری به آن ها قول داده بود بخش دیگری از این مبلغ را تا قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان پرداخت می کند، اما تأخیر در پرداخت این پول باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس با هماهنگی مربیان تیم اقدام به رسانه ای کردن اعتراض خود بگیرند.

بازیکنان باتجربه پرسپولیس با درخواست اطرافیان صدری برای عدم انتشار استوری اعتراضی مخالفت کردند و حاضر نشدند فرصت جدیدی به سرپرست باشگاه بابت پرداخت پول بدهند.

فرایند مدیریتی باشگاه پرسپولیس نشان می دهد اعضای تیم نیز امید چندانی به مدیرعاملی مجید صدری از سوی وزارت ورزش ندارند تا دست از حمایت از رئیس هیأت مدیره باشگاه برای تصدی پست مدیرعاملی بردارند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 12973

به "مخالفت جدی پرسپولیسی ها با خواسته سرپرست باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت جدی پرسپولیسی ها با خواسته سرپرست باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید