محدودیت های آخر هفته ای برای جاده های مازندران

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس پلیس راه استان از ایجاد محدودیت های ترافیکی آخر هفته از روز چهارشنبه 21 فروردین ماه تا صبح روز شنبه 24 فروردین ماه در محورهای مواصلاتی استان اطلاع داد.

محدودیت های آخر هفته ای برای جاده های مازندران

به خبرنگاران، علیرضا قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت تردد وسایل نقلیه در راه های استان به اجرا در خواهد آمد.

وی اضافه کرد: به همین منظور تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 21 فروردین ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه وبالعکس به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در جهت مجاز جریان ترافیک ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ، توضیح داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 2 بعد از ظهرتا ساعت24 روز آدینه مورخ 23 فروردین ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 5 بعد از ظهار تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی از ممنوعیت تردد تمامی تریلرها از محور هراز اطلاع داد و اعلام کرد: تردد تمامی کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز روز چهارشنبه 21 فروردین ماه و همچنین از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و آدینه 22 و 23 فروردین ماه از این محور ممنوع است.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2677

به "محدودیت های آخر هفته ای برای جاده های مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های آخر هفته ای برای جاده های مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید