ماجرای قتل مشکوک جوان 32 ساله در بیمارستان چه بود

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری قاتل فراری جوان 32 ساله حین فرار و خروج از استان اطلاع داد.

ماجرای قتل مشکوک جوان 32 ساله در بیمارستان چه بود

سرهنگ فرهاد آراوند در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام فوت مشکوک جوانی 32 ساله در بیمارستان شهید گنجی برازجان، سریعا کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان با حضور در بیمارستان و آنالیز گزارشات پزشکی، به قتل متوفی مشکوک و با هماهنگی مقام قضائی جسد برای آنالیز بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت.

این مقام انتظامی اظهار کرد: با اعلام نظر پزشکی قانونی و معین شدن فوت بر اثر خونریزی مغزی و اصابت جسم سخت به سر متوفی و محرز شدن وقوع قتل، کارآگاهان پلیس آگاهی کوشش را برای شناسائی و دستگیری قاتل شروع کردند.

فرمانده انتظامی دشتستان عنوان نمود: با تحقیقات میدانی گسترده و تجزیه و تحلیل اطلاعات پرونده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان، قاتل شناسائی شد.

به گزارش روابط عمومی پلیس بوشهر، سرهنگ آراوند اعلام کرد: با معین شدن هویت قاتل ، مأموران پلیس آگاهی در عملیات غافلگیرانه این فرد را در یکی از محورهای خروجی استان بوشهر دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان اضافه نمود: متهم در بازجوئی ها و تحقیقات پلیس به ارتکاب به این جنایت اعتراف کرد و گفت به دلیل اختلافات قبلی با ضربات سنگ به سر مقتول وی را به قتل رسانده است.

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8028

به "ماجرای قتل مشکوک جوان 32 ساله در بیمارستان چه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای قتل مشکوک جوان 32 ساله در بیمارستان چه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید