ماجرای حضور استوکس با دستبند در دادگاه

به گزارش کنفرانس هکا، آنتونی استوکس بازیکن ایرلندی پرسپولیس که در بدو ورود به انلگیس بازداشت شده بود به اتهام تعقیب و آزار و اذیت نامزد سابقش در دادگاه حاضر شد.

ماجرای حضور استوکس با دستبند در دادگاه

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روزنامه انگلیسی دیلی میل، آنتونی استوکس بازیکن پرسپولیس که در بدو ورود به انگلیس در فرودگاه لندن بازداشت شده بود، به اتهام تعقیب و آزار و اذیت نامزد سابقش در دادگاه حاضر شد.

پیش از این دادگاهی در انگلیس حکم داده بوده که آنتونی استوکس تا چهار سال حق ندارد با نامزد سابقش تماسی برقرار کرده یا برای او ایجاد مزاحمت کند. نقض این حکم دادگاه توسط استوکس عاملی بوده که باعث شده حکم جلب او صادر شود و به همین علت بوده که او در بدو ورود به لندن بازداشت شده است.

دادستان در دادگاه گفت که استوکس سال گذشته با فرستادن چندین ایمیل و پیامک برای نامزد سابقش به او توهین های متعددی کرده و از الفاظی تهدیدآمیز استفاده کرده است. استوکس همچنین متهم است که با پدر و مادر نامزد سابقش تماس گرفته و درباره دخترشان الفاظ نامناسب و توهین آمیز استفاده کرده است. این در حالی است که بر اساس حکم دادگاه هر گونه برقراری تماس استوکس با نامزد سابقش یا خانواده او ممنوع شده بود.

بر اساس این گزارش استوکس با دستبند در دادگاه بخش همیلتون حاضر شده و با رد ادعای دادستان خود را بی گناه دانسته است. در نهایت این دادگاه استوکس را با قرار وثیقه موقتا آزاد کرده و او باید در روز 9 اردیبهشت در جلسه بعدی دادگاه حاضر شود.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8982

به "ماجرای حضور استوکس با دستبند در دادگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای حضور استوکس با دستبند در دادگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید