لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران تقدیم شورای شهر شد

به گزارش کنفرانس هکا، شهردار تهران دقایقی قبل با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران، لایحه بودجه شهرداری تهران در سال آینده، را تقدیم هیأت رئیسه شورای شهر تهران کرد.

لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران تقدیم شورای شهر شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیروز حناچی دقایقی قبل برای ارائه لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران به صحن شورای شهر آمد.

معاونین شهردار تهران از جمله گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی، یزدانی معاون خدمات شهری، امامی معاون اقتصادی، حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، حناچی را همراهی کردند.

این در حالی است که براساس اعلام مسؤولان بودجه سال جاری شهرداری تهران حدود 30 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

بودجه شهرداری تهران در سال 98 در ابتدا بیش از 19 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شد، اما با متممی حدود 5300 میلیاردی به 24 هزار میلیارد تومان رسید.

شهرداری برای سال 99 رقم بودجه را با 25 درصد افزایش یعنی 6 هزار میلیارد تومان، به عدد حدود 30 هزار میلیارد تومان رسانده است.

البته باید منتظر ماند و دید که اعضای شورای شهر تهران با چه حجمی از این عدد موافقت نموده و در نهایت چه عددی به عنوان بودجه سال 99 شهرداری تهران به تصویب خواهد رسید.

مقرر شده بود سال جاری بودجه شهرداری تهران محله محور و مسأله محور بسته گردد و برای همین امر کمیسیون های تخصصی شورای شهر تهران اولویت های سه گانه خود را ارائه نموده بودند.

آیان کتاب: مجموعه ای از بهترین کتاب های دنیا را در این مجموعه بخوانید

دبی: دبی: زیباترین شهر حاشیه خلیج فارس و امارات

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8432

به "لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران تقدیم شورای شهر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران تقدیم شورای شهر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید