فتح الله زاده: آقای زرینچه! ردپای شما هم در اخراج حجازی هست، چرا به خاطر یک میلیون استقلال را رها کردی؟

به گزارش کنفرانس هکا، جواد زرینچه بازیکن من بوده و برای باشگاه زحمت کشیده است. من شرایط امروز او را درک می کنم ولی می توانست بهتر و مودبانه تر حرف بزند.

فتح الله زاده: آقای زرینچه! ردپای شما هم در اخراج حجازی هست، چرا به خاطر یک میلیون استقلال را رها کردی؟

مدیرعامل سابق استقلال در برنامه شب گذشته فوتبال برتر پاسخ ادعای جواد زرینچه را در مورد ناصر حجازی را داد و البته اتهاماتی به سرپرست کنونی تیم وارد کرد.

به گزارش ورزش سه، بعد از گذشت سال ها هنوز راز بازی استقلال و سایپا که در خاتمه آن ناصر حجازی از سمت سرمربیگری آبی ها کنار رفت، حقایق پنهانی دارد که هر بار بخشی از آن خارج می شود. در جدیدترین ادعا، مدیرعامل آن مقطع استقلال، در پاسخ به جواد زرینچه اتهاماتی نیز وارد نموده و او را بابت رفتاری که در آن بازی داشته مورد نکوهش قرار داده است.

زرینچه که در بخشی از صحبت هایش در برنامه فوتبال برتر مدعی شده بود فتح الله زاده جرات برکناری حجازی را نداشته و دست به دامن سردبیر یک نشریه شد و وقتی سرمربی فقید آبی ها از او خواسته تا گوشی را روی بلندگو قرار دهد با یک جمله آنها را (مدیرعامل و اعضای هیات مدیره) مورد خطاب قرار می دهد و گوشی را قطع نموده است. موضوعی که واکنش فتح الله زاده را در همان برنامه در پی داشت و او ضمن اینکه عملکرد زرینچه را در بازی با سایپا در این اخراج تاثیرگذار دانست به شرح ماجرا نیز پرداخت.

فتح الله زاده صحبت هایش را اینچنین شروع کرد: جواد زرینچه بازیکن من بوده و برای باشگاه زحمت کشیده است. من شرایط امروز او را درک می کنم ولی می توانست بهتر و مودبانه تر حرف بزند. مگر زمانی که استقلال را بخاطر یک میلیون تومان رها کردی و به کشاورز رفتی ما چیزی گفتیم یا توهین کردیم؟ یا وقتی که می گویی حجازی رفت کنار، چرا رفت (حجازی) کنار؟ اگر وقتی به شما گفت بلند شو گرم کن برو زمین، گوش می دادی به حرف حجازی؟ آن وقت حجازی حذف می شد؟ من هم خیلی حرف ها برای گفتن دارم اما جوادجان اینطور درست نیست. اولا شما می گویی من ده بار تماس گرفتم، برای شما زشت هست که اینطور حرف بزنی با مدیرت. من فقط دوبار زنگ زدم آن هم به دلیل اینکه شما می گویی فایل صوتی را من در روز بازی گذاشتم. من اعلام می کنم، شما(میثاقی) هم تحقیق کنید اگر من اون فایل را گذاشته باشم عذرخواهی می کنم. اون فایل رو یک طرفدار با من صحبت نموده و پس و پیش هم شده و بخشی از حرف ها هست که زده شده و من به خاطر اینکه مسئله ای برای آقا جواد ایجاد نشود آمدم و شرح دادم، تکذیب کردم. به غیر از تکذیب ما کار دیگری می توانیم بکنیم؟

وی در ادامه شرحاتش گفت: من تکذیب کردم و گفتم که این صحبت ها پس و پیش شده. اولا من آنجا گفتم که مثلا اگر به آقا جواد بگویید امروز بیا اینکار را انجام بده می گوید کار سختی نیست و انجام می دهم، بعد وقتی که داخل زمین برود و یک زمانی بازیکن در کارش می گذارد. یک موقع هم او در کار بازیکن بازیکن می گذارد و ... فوتبال همین است و بالا و پایین دارد. من در دو جا این موضوع رو تکذیب کردم.

مدیرعامل سابق استقلال با اشاره به عملکردش در این باشگاه گفت: آقا جواد من به هیچ جایی نرسیدم، من از همه ارگان ها خواهش می کنم زندگی مرا قبل و بعد از اینکه به باشگاه استقلال آمدم آنالیز نمایند و ببینند چه داشتم و الان چه دارم. آقاجواد آدم در تلویزیون حرف درست و راست باید بزند و مردم دوست دارند حرف راست بزنیم. آن شب (برکناری حجازی) که ما به سایپا باختیم و شما سر تمرین نیامدید، تصمیم هیئت مدیره و کل مجموعه این بود که در خدمت ناصر خان نباشیم. ناصر خان رفیق من بود و بعد از آن سه بار دیگر هم ناصرخان را آوردم. آن شب من، آقای منزوی،آقای بهرام امیری، آقای نظری و آقای حاجیلو در جلسه حضور داشتیم.

آقای حاجیلو با ناصرخان صحبت کرد و ایشان هیچوقت هم بی ادب نبود که آن لفظی که شما به کار بردید را استفاده نمایند. ناصر خان جنتلمن تر از این حرف ها بود و تنها چیزی که بعد از اعلام ما گفتند این بود هرچی که دوست دارید و تلفن را قطع کردند. ادب ایشان (حجازی) زبانزد همه است. پس بنابراین این صحبتی که شما می گویید ما به وسیله مرتضی شمس انجام دادیم درست نبوده. آقای حاجیلو و آقای منزوی هستند و می توانید بپرسید و مطمئن باشید که ناصرخان هم این صحبت را انجام نداده اند.

وی با خطاب قرار دادن سرپرست کنونی استقلال گفت: به هرحال جوادجان من امشب خیلی ناراحت شدم شما را در آن شرایط دیدم. شما برای استقلال زحمت کشیدید. با همه این تفاسیر من دوست دارم و امیدوارم همواره یک ذره به ریش سفیدها بیشتر احترام بگذارید.

مدیرعامل سابق استقلال در بخش خاتمهی صحبت هایش گفت: از طرفدارن خواهش می کنم فرصت بدهند و آرامش داشته باشند. هم وزارت ورزش، هم هیئت مدیره و هم مدیرعامل رو دیدم که با تمام وجود کوشش کردن آقای ماچونی! برشود و ان شاالله برمی شود و استقلال به آرامش خواهد رسید.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7672

به "فتح الله زاده: آقای زرینچه! ردپای شما هم در اخراج حجازی هست، چرا به خاطر یک میلیون استقلال را رها کردی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: آقای زرینچه! ردپای شما هم در اخراج حجازی هست، چرا به خاطر یک میلیون استقلال را رها کردی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید