طرح هایی جدید از گوشی کشویی اوپو منتشر شد

به گزارش کنفرانس هکا، اگرچه بسیاری از برنامه های ثبت اختراع هرگز به محصولات واقعی تبدیل نمی شوند اما بعضی نیز وارد بازار می شوند. اخیرا شرکت اوپو یک پرونده جدید برای ثبت گوشی کشویی خود باز نموده است که رنگبندی این محصول را نیز به شکلی متفاوت نشان می دهد.

طرح هایی جدید از گوشی کشویی اوپو منتشر شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این روزها بازار گوشی های تاشو، کشویی و انواع گوشی های منعطف داغ است. برند چینی اوپو نیز برای حضور در این باز یک حق ثبت اختراع جدید باز نموده که به گوشی کشویی مرتبط است.

در طراحی این گوشی تا حد زیادی از اوپو فایند ایکس الهام گرفته شده است و در هنگام استفاده نکردن از دوربین سلفی این گوش زیر حالت کشویی جمع می گردد. اما در بخش پشتی دوربین ها بیرونی هستند(دوربین جلو زیر نمایشگر قرار گرفته است). رنگبندی این گوشی نیز در نوع خود جالب است چرا که طیف قرمز را استفاده نموده و دارای یک علامت تعیین در پشت است که در ابتدا فکر می کنید شبیه حرف V است. باتوجه به این که اوپو چند هفته پیش گوشی فایند وی را نیز ثبت نموده بود بسیاری حدس می زنند این گوشی همان گوشی است.

هنوز تعیین نیست که آیا اوپو در این مدل از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده می نماید یا خیر و اگر اوپو تصمیم بگیرد سنسور را زیر صفحه نمایش زیر جای ندهد طراحی چگونه خواهد بود؟

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: انتخاب
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4576

به "طرح هایی جدید از گوشی کشویی اوپو منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح هایی جدید از گوشی کشویی اوپو منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید