ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها

به گزارش کنفرانس هکا، یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر ضرورت اعمال تغییراتی در قانون هدفمندی یارانه ها و تغییر در نحوه اعطای یارانه ها تاکید کرد.

ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محمدرضا تابش با اشاره به گزارش مرکز پژوهش های مجلس و سازمان برنامه و بودجه درباره چگونگی پرداخت یارانه، گفت: توجه به شرایط جنگ اقتصادی و تقویت معیشت مردم بر مبنای مطالعاتی که اجرا شده می تواند بستری برای تصمیم گیری جدید در مورد نحوه اعطای یارانه ها باشد.

وی اضافه نمود: ما پیش از این قانون هدفمندی را داشتیم و حالا شرایط جدید مستلزم این است که در این قانون تغییراتی ایجاد شود که بستر اولیه آن قانون بودجه سال آینده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: ما باید با دعوت از کارشناسان امر و توجه به ضرورت تقویت معیشت مردم و همچنین جنگ اقتصادی به تصمیمات سنجیده ای برسیم که از هدر رفت منابع به صورت غیر هدفمند جلوگیری کنیم و رضایتمندی حداکثری مردم را هم فراهم کنیم.

تابش یادآور شد: شرایط اقتصادی فعلی، تعامل و هماهنگی بیشتری بین دولت و مجلس به وجود آورده و ضرورت انکار ناپذیر این است که از منابع مان در جهت دستیابی به اهداف به ترتیب اولویت استفاده کنیم و رضایتمندی مردم را هم مد نظر قرار دهیم.

تابش با بیان اینکه در حال حاضر توافق بین دولت و مجلس بیش از گذشته است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم تحریم ها تشدید شده و هم مردم تحت فشار هستند و هم تحولاتی که در منطقه و دنیا اتفاق افتاده ما را به این نقطه واحد می رساند که تصمیمات خردمندانه و اجماعی برای حل مسائل و معضلات اتخاذ کنیم.

آموزشگاه ما: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6700

به "ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید