ضرب وشتم های بی رحمانه بازیکن آفریقایی توسط سرمربی در ارمنستان

به گزارش کنفرانس هکا، یک بازیکن آفریقایی مورد ضرب وشتم های بی رحمانه و توهین های نژادپرستانه سرمربی تیم آرارات ارمنستان نهاده شد.

ضرب وشتم های بی رحمانه بازیکن آفریقایی توسط سرمربی در ارمنستان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت آرمن فوتبال، امپومللو دادیدبوی، بازیکن اهل آفریقای جنوبی آرارات ارمنستان بیان کرد که از سوی آبرام هاشمانیان، سرمربی 51 ساله این تیم مورد ضرب وشتم و توهین های نژادپرستانه قرار گرفته و به فدراسیون فوتبال ارمنستان شکایت کرد.

وی در این رابطه گفت: نخستین بار روز دوم مارس امسال بازی را باخته بودم و من بازی نکردم. سرمربی آرارات پس از بازی نزد من آمد و گفت که چرا خندیم و با مشت به صورتم زد! یکی از بازیکنان آرارات نیز این صحنه را دید و بسیار خشمگین شدم. البته هیچ عکس العملی نشان ندادم زیرا فکر می کردم از تیم آرارات اخراج می شوم. حادثه بعدی روز 25 مارس پس از یک بازی محبت آمیز رخ داد. در این بازی برای 10 دقیقه در پست هافبک چپ در زمین حضور داشتم اما پست من مهاجم چپ است. سرمربی آرارات پس از بازی به اتاقم آمد و زنگ زد. او جیغ می کشید و مرا احمق، بلااستفاده و خارجی سیاه خطاب کرد. سپس مرا مورد ضرب وشتم قرار داد. من هم آغاز به نجات خودم کردم و افرادی که شاهد این درگیری بودند سرمربی را از من جدا کردند. به شدت مصدوم شدم و در شوک بودم که چگونه سرمربی یک تیم بازیکنش را می زند. عجیب تر این است که او به اتاقم آمد تا مرا بزند زیرا همواره سکوت می کردم. از بازیکنان آرارات خواستم که سرمربی را آرام نمایند و به او اجازه ندادند تا درگیری اش را ادامه دهد. از آنها خواستم تا مرا به بیمارستان ببرند چون مجروح شده بودم. درد زیادی داشتم اما اجازه ندادند به بیمارستان بروم. پزشک آرارات قرص هایی برای من تجویز کرد اما همچنان از ناحیه گردن، چشم چپ و فک درد داشتم. از فدراسیون فوتبال ارمنستان مرا فرا خواندند و ماجرا را برای آنها گفتم. منتظر تصمیم آنها هستم و اگر اقدامی ننمایند به فیفا شکایت خواهیم کرد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2563

به "ضرب وشتم های بی رحمانه بازیکن آفریقایی توسط سرمربی در ارمنستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرب وشتم های بی رحمانه بازیکن آفریقایی توسط سرمربی در ارمنستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید