شکوری: سال گذشته کمیته اخلاق شلوغی داشتیم

به گزارش کنفرانس هکا، ابراهیم شکوری در حاشیه نشست هم اندیشی سرمربیان لیگ فزونی، گفت: مربیان که در کلاس حرفه ای شرکت می نمایند، یکی از اعضای اصلی فوتبال ما هستند، در برگزاری مسابقات لیگ مؤثرند، قطعا نظرات آنها در برنامه ریزی و برگزاری لیگ می تواند مؤثر باشد و ما می توانیم سال جاری از نظرات آنها در آسیب شناسی لیگ استفاده کنیم.

شکوری: سال گذشته کمیته اخلاق شلوغی داشتیم

شکوری اضافه کرد: با آسیب شناسی که بین فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و مربیانی که اغلب آنها در کنار لیگ رجحان کار می نمایند، می توانیم نقاط ضعف را به حداقل برسانیم، مطمئناً اگر بگویم عالی کار نموده ایم یا عالی هستیم، به دور از واقعیت است، اما در کوشش هستیم که کار را به جایی برسانیم که کمترین مشکل را داشته باشیم.

وی در ادامه اضافه کرد: در این راه همه ما از فدراسیون، سازمان لیگ، مربیان، بازیکنان و طرفداران باید در یک جهت حرکت کنیم و به هم یاری کنیم تا ان شاءالله شرایط خوبی را رقم بزنیم.

شکوری در مورد اینکه آیا کمیته اخلاق، بازی خوبی برای فدراسیون فوتبال است، گفت: کلیه کمیته ها بازوهای فدراسیون هستند و ما سعی می کنیم از پتانسیل آنها استفاده کنیم که کمیته اخلاق هم یکی از این کمیته ها است. ما سال گذشته کمیته اخلاق شلوغی داشتیم به خاطر مشکلاتی که وجود داشت و ان شاءالله سعی می کنیم که همواره هر کس در حیطه وظیفه خودش حرکت کند.

3

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3919

به "شکوری: سال گذشته کمیته اخلاق شلوغی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: سال گذشته کمیته اخلاق شلوغی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید