شهردار جدید زنجان هم استعفا داد

به گزارش کنفرانس هکا، فرماندار زنجان با اشاره به استعفای شهردار منتخب زنجان گفت: شورای شهر انتخاب شهردار را در دستور کار قرار دهد.

شهردار جدید زنجان هم استعفا داد

به گزارش خبرنگاران رضا عسگری ، با اشاره به استعفای شهردار منتخب شورای شهر، به خبرنگارایلنا در زنجان، گفت: شهردار منتخب، نامه ای را خطاب به شورای شهر نوشته اند و رونوشت آن به نیز به دفتر بنده ارسال شده که دلیل انصراف از سِمت شهرداری را انشقاق موجود در شورا عنوان کرده اند.

فرماندار زنجان، بیان نمود: شهردار منتخب در استعفا نامه خود عنوان کرده علاقه مند بوده زمانی که در سِمت شهرداری قرار می گیرد در شورا اجماع باشد و اعضای شورای شهر کمک کنند چرا که امورات شهرداری بدون کمک و همدلی اعضای شورا ممکن نیست.

عسگری با بیان اینکه امروز استعفای شهردار منتخب را در جلسه شورای شهر رسما اظهار داشتیم، اظهار داشت: با استعفای شهردار، شورای شهر انتخاب شهردار را باید در دستور کار قرار دهد.

فرماندار زنجان با بیان اینکه سهندعلی فلاح دلیل استعفای خود را ایجاد شرایط جدید در شورای شهر بعد از انتخاب خود اظهار داشته است، شرح داد: فلاح احساس کرده است که در شورا آن انسجام لازم برای حمایت از شهردار منتخب برای طی مسیری که در پیش دارد و برنامه هایی که تدوین کرده بود، وجود ندارد.

عسگری با اشاره به انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای شهر زنجان، افزود: عباس راشاد به عنوان رئیس شورای شهر، احمد نصیری به عنوان نائب رئیس شورا شهر و رزاق محمدی به عنوان منشی شورای شهر انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه در شورای شهر همدلی خوبی ایجاد شده و توافق خوبی بین اعضای شورا ایجاد شده، ابراز کرد: رزاق محمدی به استناد تبصره ذیل ماده 7 به عنوان عضو علل بدل فعلا به شورا وارد شدند.

فرماندار زنجان با بیان اینکه در برخی از کمیسیون ها باید رئیس و اعضای کمیسیون ها مجددا انتخاب شود، خاطر نشان کرد: این امر نیز در دستور کار شورا قرار گرفت.

وی با بیان اینکه یک نفر از شورای شهر باید به عضویت شورای شهرستان انتخاب شود، شرح داد: منتظر هستیم شورای شهر این کار را صورت جلسه کرده و به ما اعلام کنند.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8844

به "شهردار جدید زنجان هم استعفا داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار جدید زنجان هم استعفا داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید