شرط دانشگاه علامه برای استفاده دانشجویان از خوابگاه ها

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی شرایط این دانشگاه برای استفاده دانشجویان از خوابگاه های دانشجویی را اعلام نمود.

شرط دانشگاه علامه برای استفاده دانشجویان از خوابگاه ها

عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرنگاران با بیان اینکه از آبان سال گذشته دانشگاه علامه طباطبایی به سمت حضوری برگزار گردیدن کلاس ها رفته است، گفت: از آبان سال گذشته این دانشگاه به سمت برگزاری حضوری کلاس ها رفت، در ترم اول سال گذشته کلاس های درس دانشجویان دکترا حضوری بودند، در ترم دوم هم کلاس های درس دانشجویان کارشناسی ارشد و هم کلاس های درس دانشجویان دکترا حضوری بود اما با توجه به توسعه امیکرون قبل از اسفندماه اعلام کردیم که کلاس های به صورت غیر حضوری برگزار می گردد و در عین حال تاکید نموده بودیم که کلاس های درس مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا از 20 فروردین به شکل حضوری برگزار می گردد.

به گفته معتمدی، سال گذشته تمام جلسات برگزار گردیده در دانشگاه علامه به صورت حضوری بود، ضمن اینکه استادان در دانشگاه حضور داشتند و دفاع از سرانجام نامه ها و امتحانات سرانجام ترم هم حضوری برگزار گردید.

کلاس های درس دانشگاه علامه از 20 فروردین

وی اعلام نمود: با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا مبنی بر برگزاری حضوری کلاس های درس، از روز 20 فروردین کلاس های درس دانشگاه علامه طباطبایی بر اساس برنامه اعلام شده قبلی به صورت حضوری برگزار می گردد، دانشجویانی که واکسینه شده اند، می توانند از ظرفیت های خوابگاهی این دانشگاه استفاده نمایند.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت آموزش مجازی در این دانشگاه تعطیل نمی گردد، گفت: می توان از این ظرفیت خوب برای برگزاری نشست ها، کنفرانس ها و بارگذاری تدریس استادان استفاده کرد.

وی با اشاره به ظرفیت حدود 3 هزار و 500 نفری خوابگاه های دانشگاه علامه طباطبایی، اعلام نمود: در صورتی که ستاد ملی کرونا اعلام کند که پروتکل ها برداشته گردد، ما می توانیم از ظرفیت صد در صدی خوابگاهی استفاده کنیم، شرایط خوابگاه های دانشگاه علامه آماده است و مسئله ای برای پذیرش دانشجوهایمان نداریم و امکانات لازم پیش بینی شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13295

به "شرط دانشگاه علامه برای استفاده دانشجویان از خوابگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط دانشگاه علامه برای استفاده دانشجویان از خوابگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید