سفارت ایران در پاریس برای یاری به سیل زده ها فراخوان داد

به گزارش کنفرانس هکا، تهران - خبرنگاران - سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس با اعلام اقلام مورد احتیاج برای یاری به سیل زده های کشورمان، فراخوان داد.

سفارت ایران در پاریس برای یاری به سیل زده ها فراخوان داد

سفارت ایران در پاریس در این فراخوان که روز پنجشنبه تصویر آن در صفحه توئیتر این سفارتخانه منتشر شده، چادرمسافرتی، کیسه خواب، پوشاک مردانه و زنانه، کفش و جوراب و پوشک بچه را اقلام ضروری مورد احتیاج برای یاری به سیل زده ها برشمرد.

سفارت ایران در پاریس، مکان جمع آوری این یاری ها را مرکز اسلامی فرانسه اعلام نموده است.

به گزارش خبرنگاران، وزارت خارجه فرانسه روز 12آوریل(23فروردین) اظهار داشت که این کشور یاری های بشردوستانه به ایران را افزایش می دهد.

نخستین محموله از یاری های بشردوستانه فرانسه شامل پتو و تجهیزات آشپزخانه برای سیل زدگان یازدهم آوریل(22فروردین)وارد تهران شد.

هواپیمای دیگری که توسط مرکز بحران و پشتیبانی وزارت امور خارجه فرانسه اجاره شده است، با 18 تن یاری اضافی شامل 114 پمپ تخلیه آب و 210 عدد چادر یک روز بعد به زمین نشست واین محموله ها به وسیله هماهنگی با صلیب سرخ در اختیار جمعیت هلال احمر ایران نهاده شد.

وقوع سیل از اواخر سال 97 درکشور موجب بروزخسارات اقتصادی وجانی متعددی در استان های مختلف کشور از جمله گلستان، لرستان و خوزستان شده است.

اروپام**6984**1590

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2811

به "سفارت ایران در پاریس برای یاری به سیل زده ها فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارت ایران در پاریس برای یاری به سیل زده ها فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید