سرمربی تیم فوتبال تراکتور معارفه شد، 4 دستیار خارجی در کادر فنی

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه تراکتور، میر معصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه پیش از شروع تمرین امروز (سه شنبه 10 اسفند)، ضمن قدردانی از کوشش کادر فنی قبلی، ارطغرول ساغلام و دستیارانش را به بازیکنان معرفی کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور معارفه شد، 4 دستیار خارجی در کادر فنی

ساغلام به عنوان سرمربی، تایفون تورکمن و محمد نصرتی به عنوان دستیاران، اوتکو یورک اوغلو به عنوان مربی بدنساز، آلین دینکا به عنوان مربی دروازه بانان و شاهین اویسال به عنوان آنالیزور تیم معرفی گردیدند.

سهرابی طی سخنانی در این آیین با بیان اینکه اتحاد و انسجام لازمه موفقیت تیم است، گفت: جایگاه کنونی تیم به هیچ وجه قابل قبول نیست و اکنون باید همگی به صورت متحد برای موفقیت تراکتور کوشش کنیم. شما بازیکنان در زمین مسابقه برای کسب امتیاز و خوشحالی طرفداران از جان مایه بگذارید و قطعاً مدیریت باشگاه هم برای برطرف نیازهای اعضای تیم شبانه روزی کار خواهد نمود.

مدیرعامل تراکتور با اشاره به بازی خوب تراکتور در مقابل سپاهان، تاکید نمود: خدا را شکر عملکرد خوبی مقابل سپاهان داشتید و باید همین فرایند رو به رشد را ادامه دهیم تا در آستانه سال نو باعث خوشحالی طرفدارانمان شویم.

سهرابی با بیان اینکه آقای ساغلام با کارنامه قوی سکان راهنمایی تراکتور را برعهده گرفته است، شرح داد: ایشان پیش از این نیز راهنمایی تراکتور را برعهده داشته که بازی های زیبای تراکتور در آن مقطع را به یاد داریم و آقای ساغلام از محبوبیت خاصی بین پرشورها برخوردار است و با عنایت به همین موضوع نظر مالک و هیات مدیره باشگاه نیز همکاری با آقای ساغلام بود و خوشحالیم که این امر محقق شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور اضافه نمود: ارتقای رتبه تیم در جدول مسابقات نخستین هدف گذاری باشگاه است و بر این اساس کوشش ما در نیم فصل صرفاً تقویت تیم بود و از جدایی بازیکنان مان جلوگیری کردیم و انشاءالله با برنامه ریزی آقای ساغلام و تداوم حمایت مالک و مدیریت باشگاه، تیم خوب و در خور شأن مردم آذربایجان برای فصل آینده راهی مسابقات می کنیم.

وی در خاتمه سخنانش اعلام کرد: جا دارد از کوشش بازیکنانی که در نیم فصل به تیم اضافه شده اند، قدردانی کنم. قطعاً شرایط نفرات نو روز به روز بهتر می گردد و یاری حال تراکتور در ادامه مسابقات خواهند بود.

سهند چلبیانی نیز به عنوان مترجم تیم معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13508

به "سرمربی تیم فوتبال تراکتور معارفه شد، 4 دستیار خارجی در کادر فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم فوتبال تراکتور معارفه شد، 4 دستیار خارجی در کادر فنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید