سرقت گوشی تلفن همراه با تعارف سیگار سمی

به گزارش کنفرانس هکا، یک باند سرقت در منطقه رون فرانسه با تعارف سیگارهای سمی به جوانان، گوشی تلفن همراه و وسایل شخصی آنها را می دزدند.

سرقت گوشی تلفن همراه با تعارف سیگار سمی

به گزارش، تاکنون شش جوان فرانسوی مدعی شده اند که پس از آن که از سیگار های تعارف شده در منطقه مرکزی شهر مصرف نموده اند، چنان حالت مسمومیتی به آن ها دست داده که متوجه سرقت گوشی تلفن همراه و وسایل شخصی خود نشده اند.

آنالیز های اجرا شده بر بقایای سیگار ها نشان می دهد که تنباکوی مصرف شده در آن ها به سمی آغشته شده که حسی آمیخته از غم و بی حالی را ایجاد می نماید.

یکی از مالباختگان به هنگام مراجعه به پلیس، از شدت غم و اندوه در حال بلعیدن خاک بوده و دیگری به نیرو های امدادی یورش برده و مانع از یاری آن ها شده است.

عبدالکریم گرینی، دادستان عمومی رون اعلام نموده است که پیش تر تشکیل پرونده برای این روش از سرقت، در جزیره ریونیون که تحت حاکمیت فرانسه است گزارش شده بود، ولی استفاده از آن در سرزمین اصلی فرانسه تاکنون بی سابقه بوده است.

به گفته آقای گرینی، تحقیقات برای شناسایی نوع سم به کار رفته در سیگار های دست پیچ ادامه دارد. پلیس رون نیز باند های محلی را مظنون اولیه آنالیز های خود اعلام نموده است.

منبع:یورونیوز

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4525

به "سرقت گوشی تلفن همراه با تعارف سیگار سمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت گوشی تلفن همراه با تعارف سیگار سمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید