خاتمه وحشتناک چند دقیقه غفلت از کودک خردسال!

به گزارش کنفرانس هکا، دختر خردسالی که توسط والدینش در حیاط خانه تنها رها شده بود فاجعه ای دردناک رقم زد.

خاتمه وحشتناک چند دقیقه غفلت از کودک خردسال!

به گزارش خبرنگار، دختر خردسالی که توسط والدینش در حیاط خانه رها شده بود با یک بسته کبریت فاجعه ای دردناک رقم زد. اورینا 2 ساله با بالا رفتن از خودروی پدرش که شیشه های آن پایین بود حین بازی کردن با یک بسته کبریت موجب آتش دریافت خودرو شد. این حادثه در دهکده کوزاتسک واقع در جنوب اکراین رخ داد.

بنا به گفته پلیس این دختر به طور تصادفی با روشن کردن یک کبریت و انداختن آن روی جایگاه ماشین، موجب آتش دریافت خودرو و در نتیجه بروز حادثه ای دلخراش شد. جسد بی جان این دختر در داخل خودرو توسط پدر 27 سله اش پیدا شد. بنا به گزارش رسانه های محلی پدر این دختر با انتقال دخترش به داخل خانه کوشش کرد او را نجات دهد، اما کوششش بی نتیجه ماند. همسایگان این خانواده با شنیدن صدای فریاد های مادر اورینا خود را به خانه آن ها رساندند، اما آن ها نیز نتوانستند جان دختر را نجات دهند.

الگا سافرونووا، سخنگوی اورژانس عمومی پزشکی اکراین در این باره گفت: یک بسته کبریت به همراه چند چوب کبریت که استفاده شده بود، داخل خودرو پیدا شد. بدن این دختر دچار سوختگی شدید شده بود و او در اثر گاز سمی مونوکسید کربن داخل خودرو خفه شده بود.

بنا به گفته سخنگوی پلیس محلی اکراین، پدر این کودک هنگامی که دخترش در حیاط بود او به داخل خانه برای انجام کاری رفته بود. ناتالیا میتروفانوا، گفت: وقتی پدر این کودک چند دقیقه بعد از پنجره خانه بیرون را نگاه کرد کودکش را در حیاط خانه ندید و بلافاصله وارد حیاط شد. ناگهان این مرد با خودروی خود که در حال سوختن بود و دود زیادی از آن به هوا برخاسته بود روبرو شد. او دخترش را که بیهوش بود در داخل خودرو پیدا کرد.

لازم به ذکر است؛ تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3261

به "خاتمه وحشتناک چند دقیقه غفلت از کودک خردسال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه وحشتناک چند دقیقه غفلت از کودک خردسال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید