سامانه سخنی با وزیر رونمایی شد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محمود شالویی روز چهارشنبه در حاشیه رونمایی از سامانه ارتباط مستقیم با وزیر فرهنگ گفت: شروع به کار این سامانه با این هدف است که جامعه بزرگ فرهنگی و هنری بتوانند به صورت مستقیم با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارتباط باشند و مسائل، مسائل و تقاضای خود را در این سامانه ثبت نموده و به وسیله همین سامانه پیگیری نمایند.

سامانه سخنی با وزیر رونمایی شد

وی ادامه داد: یکی از نیازمندی های امروز جدی جامعه فرهنگی و هنری ایجاد فرصت ارتباط مستقیم اهالی فرهنگ و هنر با وزیر فرهنگ است تا نظرات خود را بدون واسطه با وی مطرح نموده و به همین علت سامانه ارتباط با وزیر راه اندازی شده است.

دستیار وزیر فرهنگ ابراز امیدواری کرد: این سامانه فرصت مناسبی را فراهم می نماید تا همه افرادی که در موضوعات فرهنگی و هنری نظراتی دارند مطرح نموده و مدیران و مسئولان این وزارتخانه از این نظرات در برنامه ها و تصمیمات فرهنگی و هنری کشور بهره مند شوند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این سامانه به نشانیsokhan.farhang.gov.ir از هم اکنون در دسترس برای اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و عموم شهروندان است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 12995

به "سامانه سخنی با وزیر رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه سخنی با وزیر رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید