سازندگان بازی دیزنی Dreamlight Valley به دنیای سیاهچاله ها و اژدهایان می روند

به گزارش کنفرانس هکا، اگر شما از هواداران برد گیم و بازی های رومیزی باشید، قطعاً با بازی دانجنز اند درگونز (Dungeons and Dragons) آشنایی دارید. این بازی در دنیای برد گیم سابقه بسیار زیادی دارد و می توان آن را آغاز سبک نقش آفرینی دانست. تا الان نیز بازی های بسیار زیادی بر اساس دانجنز اند درگونز ساخته شدند و حال نوبت به بازی خود این برد گیم رسیده است.

سازندگان بازی دیزنی Dreamlight Valley به دنیای سیاهچاله ها و اژدهایان می روند

حال طبق چیزی که اعلام شد تیم سازنده بازی دریم لایت ولی (Dreamlight Valley) در حال ساخت یک بازی بر اساس دانجنز اند درگونز هستند. این بازی برای پلتفرم کنسول و کامپیوتر عرضه خواهد شد و مسئولیت آن نیز بر عهده شرکت گیم لافت (Gameloft) است. گیم لافت سابقه بسیار خوبی در دنیای گیمینگ دارد و حال نوبت به یک بازی از این برد گیم به وسیله این شرکت رسیده است.

بازی در دنیای فراموش شده (Forgotten Realm) بازی دانجنز اند درگونز جریان خواهد داشت. همینطور اینکه این بازی یک ترکیب از حالت همکاری (Co-Op) و ماجراجویی به کاربران ارائه خواهد داد و عناصر بقا و اکشن نیز در آن وجود دارد. نکته جالب اینجاست که بخش داستانی بازی نیز سخت بوده و توانایی کاربران را به چالش خواهد کشید.

طبق چیزی که سازندگان اعلام نموده اند این بازی یک تجربه کاملاً تازه در دنیای دانجنز اند درگونز است. تمامی افرادی که در حال ساخت آن هستند از هواداران پر و پا قرص این بازی رومیزی بوده و در نتیجه در کوشش هستند تا برترین تجربه ممکن را به هواداران دانجنز اند درگونز ارائه دهند.

نکته مهم اینجاست که شرکت سازنده بازی دانجنز اند درگونز یعنی Wizards of the Coast و Hasbro با شرکت گیم لافت همکاری نموده و اعلام نموده اند که نظارت کامل بر روند ساخت این بازی خواهند داشت. همینطور اینکه سابقه گیم لافت در ساخت بازی بر اساس بازی های رومیزی بسیار خوب بوده و در نتیجه دانجنز اند درگونز نیز در دستان افراد ماهری است.

بازی دانجنز اند درگونز می تواند یک تجربه نقش آفرینی بسیار خوب را به کاربران ارائه دهد. به همین علت شرکت سازنده فرصت خوبی دارد تا یک تجربه نقش آفرینی بسیار خوب را به کاربران ارائه دهد. همینطور اینکه این بازی رومیزی از لحاظ داستانی نیز بسیار قوی بوده و یک دنیای غنی دارد.

حال باید صبر کرد و دید که شرکت گیم لافت از این فرصت چگونه استفاده می نماید. بازی دانجنز اند درگونز هواداران بسیار زیادی دارد و اگر این شرکت عملکرد خوبی داشته باشد، بازی با استقبال خوبی روبرو شده و می تواند موفقیت بسیار خوبی کسب کند.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 فروردین 1403 بروزرسانی: 9 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16364

به "سازندگان بازی دیزنی Dreamlight Valley به دنیای سیاهچاله ها و اژدهایان می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازندگان بازی دیزنی Dreamlight Valley به دنیای سیاهچاله ها و اژدهایان می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید