رهبر حزب مخالف پاکستان: نمی گذاریم کشمیر اشغال گردد

به گزارش کنفرانس هکا، رهبرحزب مخالف پاکستان در واکنش تندی نسبت به سیاست های نخست وزیری هند اظهار داشت که دست مودی را می شکنیم اما نمی گذاریم کشمیر به اشغال درآید.

رهبر حزب مخالف پاکستان: نمی گذاریم کشمیر اشغال گردد

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از ای آر وای نیوز، شهباز شریف رهبر حزب مخالف پاکستان گفت که محمد علی جناح قائد اعظم پاکستان فرموده بود که کشمیر، شاه رگ پاکستان است، و ما نباید اجازه دهیم کشمیر اشغال گردد؛ از همین روی دست مودی را می شکنیم اما نمی گذاریم کشمیر به اشغال درآید.

وی خاطر نشان کرد: در جنگ سال 1965 تمام کشور پاکستان به یک ارتش تبدیل شد و با یک واکنش به موقع به دشمن پاسخ داد، اخیرا نیز هند اقدام کثیفی برای حمله مجدد انجام داده است و ما باید دوباره به پا خیزیم.

رهبر حزب فعلی ن لیگ خطاب به مودی نخست وزیر هند گفت: آن روز دور نیست که ما در قلب دهلی به حساب تک تک روزهای عمرت رسیدگی کنیم.

شهباز شریف گفت:کشمیر با خون شهدا سرخ شده است، دیگر چقدر قربانی می خواهید؟ امروز ما به ترامپ امید نمی بندیم بلکه تنها نگاهمان به سوی خداوند است، خدا به ما کمک می رساند و حتما کمک می رساند و تنها شرط آن این است که کنار کشمیری ها محکم بایستیم.

رهبر حزب مخالف پاکستان در خاتمه گفت: 73 سال از سالروز آزادی پاکستان می گذرد و میلیون ها نفر شهید شدند و ما نباید بگذاریم خون این شهیدان پایمال گردد.

.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4821

به "رهبر حزب مخالف پاکستان: نمی گذاریم کشمیر اشغال گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر حزب مخالف پاکستان: نمی گذاریم کشمیر اشغال گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید