رضایت 64 درصدی مردم پاکستان از عملکرد دولت در قبال کشمیر

به گزارش کنفرانس هکا، در حالیکه 65 روز از آغاز حکومت نظامی در کشمیر می گذرد مردم پاکستان در یک نظرسنجی اقدامات دولت اسلام آباد برای حل بحران کشمیر را مناسب ارزیابی کردند.

رضایت 64 درصدی مردم پاکستان از عملکرد دولت در قبال کشمیر

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از جیو تی وی، موسسه گالوپ ضمن یک نظرسنجی عملکرد دولت عمران خان در قبال مساله کشمیر را مورد ارزیابی قرار داد.

طبق این نظرسنجی 72 درصد مردم پاکستان اعتمادی به وعده های آمریکا در خصوص حل بحران کشمیر ندارند و آن را دروغ های سیاسی می پندارند.

همچنین 64 درصد مردم پاکستان از اطمینان خود به عمران خان برای حل معضل کشمیر سخن گفته و اعلام کردند: دولت اسلام آباد توانایی لازم برای حل بحران کشمیر را دارد.

از سوی دیگر 53 درصد مردم پاکستان معتقدند: کشورهای اسلامی هیچ تلاشی برای حل بحران کشمیر انجام نخواهند داد و نسبت به این مساله بی توجه باقی خواهند ماند.

مردم پاکستان در خصوص نقش سازمان ملل در قبال کشمیر نیز نظر خود را اعلام کردند، در این نظر 45 درصد از مردم پاکستان اعلام کردند: سازمان ملل نقش موثری برای حل بحران کشمیر نخواهد داشت.

گفتنی است عمران خان اخیرا با سخنرانی خود در سازمان ملل موج تازه ای از اقدامات دولت ها درقبال مساله کشمیر را به وجود آورده است.

سخنرانی عمران خان در سازمان ملل باعث افزایش پیگری دولت ها و فرستادن هیات ها و نماینده هایی به کشمیر برای بررسی تحولات میدانی شده است.

هند از 65 روز مردم کشمیر را حبس خانگی کرده و با برقراری حکومت نظامی در این منطقه به بحران کشمیر دامن زده است.

دولت دهلی نو در تلاش است مسلمانان کشمیری را به اقلیت بکشاند و غیر کشمیری ها را نیز در این منطقه اسکان دهد.

.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6319

به "رضایت 64 درصدی مردم پاکستان از عملکرد دولت در قبال کشمیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت 64 درصدی مردم پاکستان از عملکرد دولت در قبال کشمیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید