رسانه ها اسامی خبرنگاران را برای دریافت اینترنت معرفی می نمایند

به گزارش کنفرانس هکا، دریافت اینترنت رایگان خبرنگاران منوط به ثبت اسامی خبرنگاران توسط مدیران مسئول رسانه ها در سایت سامانه جامع رسانه های کشور شد.

رسانه ها اسامی خبرنگاران را برای دریافت اینترنت معرفی می نمایند

به گزارش خبرگزاریاقتصادایران ، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی اطلاعیه ای که در پایگاه سامانه جامع رسانه های کشور منتشر شده بیان کرد با توجه به دستور رئیس جمهور محترم مبنی بر اهدای اینترنت رایگان یکساله به خبرنگاران، مدیران مسئول محترم رسانه هایی که در حال فعالیت هستند(فعال بودن رسانه های برخط و نظم در انتشار بالای 50درصد برای رسانه های مکتوب) می توانند اسامی خبرنگاران خود را برای دریافت اینترنت رایگان ثبت نام کنند.

بر این اساس مدیران مسئول محترم تا خاتمه مردادماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه های کشور به نشانی e-rasaneh.ir و ورود به پنل کاربری خود، نسبت به تکمیل و یا ویرایش فرم درخواست اینترنت رایگان خبرنگاران بر اساس اولویت اقدام کنند. اسامی اعلامی از سوی هر رسانه، پس از ارسال به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با هدف شفاف سازی، منتشر خواهد شد.

همچنین خبرنگاران اعلامی باید مالک شماره تلفن همراه درج شده در لیست تکمیل شده باشد و مسئولیت اسامی افرادی که در لیست های اعلامی هر رسانه به عنوان خبرنگار درج شده با مدیر مسئول است.

همچنین خبرنگارانی که به صورت آزاد فعالیت می کنند، می توانند در بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه ها، ثبت نام کنند تا پس از آنالیز اداره خبرنگاران، فهرست اسامی ایشان نیز برای اقدام به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال گردد.

بدیهی است فهرست ارسالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با فهرست مندرج در سامانه جامع رسانه های کشور، تطبیق داده خواهد شد و با توجه به مرجعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد احراز هویت خبرنگاران و اصحاب رسانه، اسامی افراد خارج از لیست اعلامی، مورد تایید این وزارتخانه نخواهد بود.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4789

به "رسانه ها اسامی خبرنگاران را برای دریافت اینترنت معرفی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ها اسامی خبرنگاران را برای دریافت اینترنت معرفی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید