راز نگهداری از کلاغ های سیاه در برج لندن چیست؟

به گزارش کنفرانس هکا، نگهداری از کلاغ در برج های لندن قدمتی چند صد ساله دارد و شاید بسیاری از افراد حتی از این موضوع آگاه نباشند.

راز نگهداری از کلاغ های سیاه در برج لندن چیست؟

به گزارش، بسیاری از ما می دانیم که بریتانیایی ها به خرافات علاقه و اعتقاد راسخی دارند. درواقع بعضی از اعتقادات بریتانیایی ها در نوع خود منحصر به فردند. یکی از این عقاید عجیب نگهداری از کلاغ های سیاه است. نگهداری از کلاغ در برج های لندن قدمتی چند صد ساله دارد و شاید بسیاری از افراد حتی از این موضوع آگاه نباشند.

کلاغ های برج لندن به نوعی اهلی شده اند و فرار نمی نمایند، این کلاغ ها هر کجا که بروند باز هم به برج باز می گردند. نکته جالب تر این که اگر کلاغ ها تخلف و رفتار نامناسبی با بازدید نمایندگان برج داشته باشند اخراج می شوند. این کلاغ ها رژیم غذایی خاصی دارند و از آبمیوه تا گوشت تازه می خورند.

شاید برایتان سوال باشد که رسم نگهداری از کلاغ ها از چه زمانی رایج شد. این رسم از زمان چارلز کینگ دوم رایج شد و از سال 1660 تا 1685 که وی در برج حکومت می کرد، از این کلاغ ها در کاخ نگهداری کرد. وی معتقد بود این کلاغ ها می توانند امنیت کاخ را تضمین نمایند. درواقع وی اعتقاد داشت که اگر کلاغ ها از کاخ بروند حکومت وی نیز سقوط می نماید.

این رسم عجیب به مرور زمان به شدت و به شکل خرافی دنبال شد. حاکمان مختلف تصور می کردند به محض این که کلاغ ها را حذف نمایند با مشکلاتی رو به رو می شوند. با همه این ها اکنون کلاغ های برج لندن بیشتر جنبه تشریفاتی پیدا نموده اند و با هدف جذب گردشگران نگهداری می شوند.

منبع: انتخاب

چرا در برج لندن از کلاغ های سیاه نگهداری می گردد؟

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3546

به "راز نگهداری از کلاغ های سیاه در برج لندن چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز نگهداری از کلاغ های سیاه در برج لندن چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید